دسته بندی ها

  محصولات

  نمایش 9 24 36

  اویل سپراتور جوشی چینی 1/2

  "CHINA OIL SEPRATOR 1/2 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور جوشی چینی 1/8-1

  "CHINA OIL SEPRATOR 1-1/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور جوشی چینی 3/8-1

  "CHINA OIL SEPRATOR 1-3/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور جوشی چینی 5/8

  "CHINA OIL SEPRATOR 5/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور جوشی چینی 5/8-1

  "CHINA OIL SEPRATOR 1-5/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور جوشی چینی 7/8

  "CHINA OIL SEPRATOR 7/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور کستل 1/8-1

  castel oil seprator 1-1/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور کستل 1/8-2

  castel oil seprator 2-1/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور کستل 3/8-1

  castel oil seprator 1-3/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور کستل 5/8-1

  castel oil seprator 1-5/8 اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  اویل سپراتور کستل 7/8

  castel oil seprator اویل سپراتور روغن‌ اضافه را از اجزا مختلف سیکل تبریدمانند کندانسور, لوله‌هاو صفحات اواپراتور پاک کرده و به این صورت موجب بهبود کارایی سیستم می گردد.

  پوسته تک کر چینی 1/8-2

  Solid Core Drier Shell وجود داشتن رطوبت یا مواد جامد درچرخه تبرید باعث ایجاد ایراداتی می‌ شود در این مرحله فیلتر درایر از ورود رطوبت جلوگیری به عمل می آورد و عمرقطعات را افزایش می دهد.        

  قطعات چیلر

  پوسته کر

  در سیکل تبرید و چیلر تراکمی پوسته کر وظیفه جمع آوری رطوبت و هرآنچه که به مبرد (گاز فریون) درسیکل اضافه می شود همچون گرد و غبار خاک و روغن را دارد.

  محل قرارگیری پوسته کرهمیشه قبل از کمپرسور استتا بدین وسیله از هرگونه آسیب به کمپرسور در اثر آلودگی موجود در گاز فریون (مبرد) جلوگیری کند.

  پوسته کرهای موجود در فروشگاه از برندهای کستل، کول سامر، o&f ,GVN, Emerson امرسون بوده که از کیفیت بالایی برخوردارند.

  پوست کرها دارای مدل های تک کر، دو کر، سه کر و چهار کر می باشند که از سایز ۵/۸ شروع می شود و تا سایز ۱/۸-۲ ادامه پیدا میکند .

  فیلتر ساکشن

  فیلتر ساکشن در سیکل تبرید (سردخانه) و چیلرهای تراکمی همچون پوست کر عمل میکند و این بدان معناست که وظیفه آن جلوگیری از ورود مواد مضر به داخل سیستم است.

  در فروشگاه استور می توانید فیلتر ساکشن های باکیفیت از برندهای کول سامر، کستل ایتالیا و GVN در سایزهای ۳/۸-۱ ،۵/۸-۱ ،۱/۸-۲ ,۵/۸-۲ ، ۱/۸-۳ تهیه بفرمایید.

  صافی ساکشن

  صافی ساکشن درخط مکش یا همان ساکشن قرار می‌گیرد وظیفه جلوگیری از مخلوط شدن ذرات را با مایع دارد تا بدین وسیله بتواند هم طول عمر مایع و هم راندمان آن را بالا ببرد.

  صافی ساکشن های موجود در فروشگاه از برندهای کستل و برندهای چینی معتبر گردآوری شده و در دسترس شما عزیزان قرار دارند .

  اویل سپراتور
  قرص فستوور در چیلر در قسمت خروجی کمپرسور قرار می گیرد و وظیفه اصلی آن جدا کردن روغن وگاز فریون (مبرد) است.

  یکی از نکات مهم در رابطه با کارکرد اویل سپراتور این است که روغن برگشتی اویل سپراتور به کارتر روغن کمپرسور وارد می‌شود و باعث روغنکاری و چرب شدن قطعات مکانیکی و متحرک کمپرسور می شود که در نتیجه باعث افزایش طول عمر کمپرسور بالا رفتن راندمان آن می‌شود.

  بهترین نقطه در سیکل تبرید (سردخانه) و چیلر تراکمی برای قرار دادن اویل سپراتور در نزدیکی کمپرسور و در محلی که در معرض دمای دهش کمپرسور قرار بگیرد تا گرمای دهش به افزایش بهره‌وری اویل سپراتور کمک کند .

  در یک کلام وظیفه اویل سپراتور جدا کردن روغن از ترکیب روغن و گاز فریون (مبرد) در خروجی کمپرسور است .

  از برندهای تولیدکننده این محصول می‌توان به برندهای کستل ایتالیا، کول سامر چین، GVN , O&F و برخی برندهای چینی اشاره کرد که محصولات باکیفیتی را روانه بازار کرده اند.

  در فروشگاه مسترکول اویل سپراتور از سایز ۱/۲تا سایز ۱/۸-۲ موجود است .

  فیلتر درایر
  فیلتر درایر ها در چیلرهای تراکمی و سردخانه ها جزئی جدایی ناپذیر هستند همانطور که از نامش معلوم است وظیفه فیلترینگ و جلوگیری از جذب مواد نامطلوب را در سیکل تبرید (سرخانه) و چیلرهای تراکمی را دارد.

  رطوبت و اسید موادی هستند که می توانند اثرات مخرب در چیلر تراکمی داشته باشند و با سایر مواد واکنش شیمیایی انجام دهند.

  فیلتر درایر جاذب رطوبت بوده و از آسیب رساندن به سیستم جلوگیری می‌کند.

  این فیلتر درخت مایع قرار می‌ گیرد و وظیفه اصلی حفاظت از اکسپنشن (شیر ترموستاتیک) است.

  برند های تولید کننده فیلتر درایر همان برند های نام آشنای قدیمی هستند.

  برند کستل، برند دانفوس، برند آلکو و برندهای معتبر چینی همانند کول سامر که البته با توجه به اینکه عملکرد فیلتر درایر بر اساس مواد اولیه که در آن به کار می‌رود تعیین شود در بسیاری از موارد می‌توان از دردهای چینی با کیفیت به عنوان جایگزین استفاده کرد که به این واسطه هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد

  ماده اصلی که در تولید فیلتر درایر استفاده می‌شود سیلیکاژل و سولفات کلسیم هستند که در کلیه نمونه های معرفی شده موجود است.

  فیلتر درایر ها از نوع کانکشن به دو دسته جوشی و مهره ای تقسیم می شود.

  فیلتر درایر ها از نظر اندازه در سایزهای ۳/۸ ،۱/۲ ،۵/۸ ، ۷/۸ و کلیه سایزهای پرکاربرد تولید شده و در فروشگاه مسترکول موجود است .

  مایع شکن، هیئت ایکس چنجر، اکومولاتور

  مایع شکن که به نام های دیگر همچون هیت ایکس چنجر و آکومولاتور و با نام دانشگاهی (انباره مایع خط مکش) شناخته می شود در سردخانه در نزدیکی کمپرسور یا واحد تقطیر نصب می شود و باعث جلوگیری از ورود مایع به کمپرسور می گردد چرا که ورود مایع به کمپرسور باعث شکستن سوپاپها و ترکیدگی پیستون و غیره می‌شود.

  مایع شکن طوری طراحی شده است که اجازه می‌دهد مایع در داخل آن تبخیر شده و فقط بخار وارد کمپرسور گردد.

  در این حالت اکومولاتور دارای یک ورودی و یک خروجی می باشد.

  اما در کمپرسورهای سیلندر پیستونی کمتر استفاده می شود چون اگر مبرد (گاز فریون) مایع واردشود در پوسته کمپرسور فرصت تبخیر پیدا میکند .

  سردخانه های بزرگ اکومولاتور دارای چهار لوله می باشد که دو لوله آن ورودی مایع از طرف کندانسور و خروجی به سمت شیر انبساط می باشد تا مایع ساب کول شود و همچنین گرمای کندانسور باعث تبخیر سریع در مایع درون اکومولاتور (مایع شکن، هیت ایکس چنجر) می شود و دو لوله دیگر آن ورودی و خروجی لوله مکش می باشند.

  در فروشگاه مسترکول شما میتوانید مایع شکن خود را از برندهای معتبری همچون آلکو (امرسون)، هنری، کستل، GVN, کول سامر، O&F و برخی دیگر از برندهای معتبر با ابعاد گوناگون تهیه فرمایید.

  Heat Exchanger

  لرزه گیر

  در سیستم های تبرید (انواع سردخانه ها) و چیلر تراکمی و در کل در تمامی سیکل های برودتی با توجه جام فرایند مکش و تخلیه که در کمپرسور انجام می‌شود لرزش ایجاد شده که این لرزش ها و ارتعاشات می‌توانند آسیب‌های بسیار سنگینی را به سیستم وارد کرده و سیستم را دچار نشتی کند از این رو جهت کاهش این لرزش ها از لرزه گیر ها استفاده می شود.

  کردرایر

  مافلر

  ابزار و یراق آلات

  لرزه گیر علاوه بر کاهش لرزش آلودگی صوتی خاصی از فرایند را نیز کاهش می دهند.
  لرزه گیر های برودتی را به اعتبار یک برند می‌توان بررسی کرد آن هم برند پکلس است که از سایز ۱/۴تا ۱/۸_۳ در بازار موجود است البته باید خاطرنشان کرد که این لرزه گیرها از قیمت بالاتری نسبت به سایر برند ها برخوردار بوده و در برخی از پروژه‌ها استفاده از لرزه گیر پکلس توجیه اقتصادی ندارد از این رو ما به جای دیگری از تولیدکنندگان لرزه گیر در دنیا همچون برند نارا کره ، کولینگ چین را نیز جهت انتخاب در اختیار شما دوستان قرار می دهیم تا با توجه به بودجه در نظر گرفته شده تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.