شیر روتولاک شیر کمپرسور ساخت چین

دسته بندی ها
  برند
   • ..
   • دنالایندنالاین

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی “3/8

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"3/8 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.    

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی “5/8-1

   شیر روتولاک "5/8-1 چینی (rotolock valve) سازگار با مبردهای :R410a, R407A, R449A, R407C, R513F, R404A, R507, R134A محدوده دمای کارکرد10- تا 140+ درجه سانتی گراد  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”1/2

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"1/2 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”1/4

   شیر کمپرسور(شیر سرویس) چینی"1/4 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”1/8-1

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"1/8-1 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”3/8-1

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"3/8-1 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.    

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”5/8

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"5/8 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”7/8

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"7/8 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری ازنظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.  

   شیر روتولاک شیر کمپرسور

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.