نشان دهنده ترمومتر چینی

دسته بندی ها

  محصولات

  نمایش 9 24 36

  ترمومتر عقربه ای صفحه 10سانتی

  دماسنج عقربه ای صفحه گرد DIAL THERMOMETER 10 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

  ترمومتر عقربه ای صفحه 6 سانتی

  دماسنج عقربه ای صفحه گرد DIAL THERMOMETER 6 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

  ترمومتر عقربه ای صفحه 8 سانتی

  دماسنج عقربه ای صفحه گرد DIAL THERMOMETER 8 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

  ترمومتر عقربه ای صفحه 8 سانتی دنباله دار

  دماسنج عقربه ای 8سانتی 120-0 (بدون فلنچ) DIAL THERMOMETER 8 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

  ترمومتر غلافی 120-0 درجه

  دماسنج غلافی 120-0  THERMOMETER در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

  ترمومتر لیزری HP-981C

  ترمومتر تک لیزری INFRARED THERMOMETER HP981C ترمومتر فوق قابلیت سنجش دما را در صنایع فشـارقوی، فولاد,سیـمان، و غیره به شکل دقیق دارا می باشد. ترمومتر لیزری نامبرده با اندازه گیری انرژی پرتو فروسرخ سطح هدف دمای آن را نمایش می دهد.این ترمومتردارای عدسی است که انرژی مادون قرمز را از یک جسم جمع آوری می کند و آن را به یک آشکارساز به نام ترموپیل هدایت می کند.

  ترمومتر لیزری ولیو VIT300S

  ترمومتر لیزری والو INFRARED THERMOMETER VIT300S ترمومتر ولو قابلیت سنجش دما را در صنایع فشـارقوی, فولاد,سیـمان،تهویه مطبوع و غیره به شکل دقیق دارا می باشد.  

  ترمومتر و رطوبت سنج DT-3

  دماسنج و رطوبت سنج  THERMOMETER AND HYGROMETER DT-3 دارای عملکرد اندازه گیری دمای داخلی و خارجی ونشانگر سطحی رطوبت نسبی داخل ساختمان

  نشان دهنده ترمومتر چینی