نشان دهنده ها

دسته بندی ها
  برند
   • ..
   • cps
   • الیتکالیتک
   • دانفوسدانفوس
   • کستلکستل
   • مسترکول
   • والو
   • ویکاویکا

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   ترمومتر الیتک TPM 10

   دماسنج محیطی ELITECH THERMOMETER TPM 10 ترمومترنامبرده با دو عدد باتری 1.5 ولتی سکه ای فعال می گردد و ابعاد آن 16(L)48x(W)64x(D) میلی متر می باشد.

   ترمومتر عقربه ای صفحه 10سانتی

   دماسنج عقربه ای صفحه گرد DIAL THERMOMETER 10 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

   ترمومتر عقربه ای صفحه 6 سانتی

   دماسنج عقربه ای صفحه گرد DIAL THERMOMETER 6 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

   ترمومتر عقربه ای صفحه 8 سانتی دنباله دار

   دماسنج عقربه ای 8سانتی 120-0 (بدون فلنچ) DIAL THERMOMETER 8 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

   ترمومتر عقربه ای صفحه 8سانتی

   دماسنج عقربه ای صفحه گرد DIAL THERMOMETER 8 CM در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

   ترمومتر غلافی 120-0 درجه

   دماسنج غلافی 120-0  THERMOMETER در صنایع کوچک و بزرگ مانند سیستم های تهویه مطبوع ,دیگ بخار,صنایع موادخوراکی و ...  مورد استفاده قرار می گیرد.  

   ترمومتر لیزری CPS TMINI 12

   ترمومتر لیزری سی پی اس CPS INFRARED THERMOMETER ترمومتر فوق قابلیت سنجش دما را درسیکل تبرید صنایع فشـارقوی،فولاد,سیـمان، و غیره به شکل دقیق دارا می باشد.

   ترمومتر لیزری HP-981C

   ترمومتر لیزری  INFRARED THERMOMETER HP981C ترمومتر فوق قابلیت سنجش دما را در صنایع فشـارقوی، فولاد,سیـمان، و غیره به شکل دقیق دارا می باشد.

   ترمومتر لیزری مسترکول 52224A

   ترمومتر تک لیزر مسترکول MASTERCOOL INFRARED THERMOMETER 52224A ترمومتر مسترکول قابلیت سنجش دما را درسیکل تبرید صنایع فشـارقوی،فولاد,سیـمان، و غیره به شکل دقیق دارا می باشد.

   ترمومتر لیزری مسترکول 52224D

   ترمومتر لیزری مسترکول MASTERCOOL INFRARED THERMOMETER ترمومتر فوق قابلیت سنجش دما را درسیکل تبرید صنایع فشـارقوی،فولاد,سیـمان، و غیره به شکل دقیق دارا می باشد.

   ترمومتر لیزری ولو VIT300S

   ترمومتر لیزری والو INFRARED THERMOMETER VIT300S ترمومتر فوق قابلیت سنجش دما را در صنایع فشـارقوی, فولاد,سیـمان،تهویه مطبوع و غیره به شکل دقیق دارا می باشد.  

   ترمومتر و رطوبت سنج DT-3

   دماسنج و رطوبت سنج  THERMOMETER AND HYGROMETER DT-3 دارای عملکرد اندازه گیری دمای داخلی و خارجی ونشانگر سطحی رطوبت نسبی داخل ساختمان

   نشان دهنده ها

   با توجه به تعداد بالای قطعات تشکیل دهنده چیلر ما سعی کردیم تا با انجام یک دسته بندی منسجم هم دسترسی شما به اقلام مورد نیاز را آسان کنیم و هم بتوانیم برای کالاهای شما و کالاهای مشابه آن در سیستم چیلر قابلیت مقایسه ایجاد کنیم از این رو با توجه به کارکرد هر قطعه در ساختار کلیه چیلر این دسته بندی ها صورت گرفته است.

   در بخش نشان دهنده ها سه گروه اصلی از محصولات را معرفی می کنیم که عملکرد آنها در سیستم همانند نام این گروه کالایی است یعنی نشان دادن.

   گروه اول گیج ها

   گیچ ها که نشان دهنده مقدار فشار هستند و وفایه PSI یا بار تعریف شدند و دارای دو زیر گروه خشک و روغنی بوده و از نظر کانکشن محل اتصال اندازه و مقدار نشان دادن فشار این گروه محصولات با هم متفاوت است.

   گروه دوم ترمومترها

   ترمومتر را در دو شاخه ترمومترهای دیجیتال و ترمومتر آنالوگ دسته بندی می شوند .

   گروه سوم سایت گلاس

   سایت گلاس ها در دو کلاس جوشی و مهرهای تقسیم بندی می شوند که این نوع تقسیم بندی به نحوه اتصال آنها در سیکل تبرید مربوط می باشد سایت گلاس ها دارای ابعاد گوناگون هستند که هر کدام در سیکل تبرید به فراخور توان دستگاه قرار میگیرند.

   به راحتی میتوانید با بررسی موارد موجود در مستر کول کالای خود را بیابید و یا می توانید با ارتباط سریع با کارشناسان فروش ما بدون از دست دادن زمان محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

   برند هایی که محصولات این بخش را تولید می‌کند شامل برند دانفوس دانمارک برند آلکو آمریکا، برند D&A چین ،برند آشین فرست تایوان ، الیتچ چین ،می باشند.

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.