دسته بندی ها
  برند
   • ..

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   لو پرشر انگشتی , فشنگی 10/60

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 10*60 PSI (ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی , فشنگی 25/50

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*50 PSI (ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی , فشنگی 25/70

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*70 PSI( ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی , فشنگی 25/75

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*75 PSI (ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حد معین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی , فشنگی 25/80

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*80 PSI (ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی , فشنگی 75/100

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 75*100 PSI (ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حد معین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی | فشنگی 10/20

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 10*20 PSI (ریست خودکار) پرشر فشنگی در زمانی که فشار ورودی به حد معین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر سوئیچ چینی (با ریست)

   تنظیم کننده فشار لو LOW PRESSURE MANUAL RESET ( ریست دار) حداکثردما6+و حداقل دما0 برحسب درجه سانتی گراد است.  

   لو پرشر سوئیچ

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.