R141B

دسته بندی ها
  برند

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   گاز فریون R141B

   مبرد141از جمله گازهایی است که در سیستم چیلر و تبرید به عنوان گازهای شستشو استفاده می شود عملکرد این گاز همانند گازR11 می باشد و در حال حاضر که گاز R11 در بازار ایران از قیمت بالایی برخوردار است ما به مشتریان خود گاز R141 را معرفی می کنیم.        

   R141B
   فریون 141 (R141b)

   این گاز ازن گازهای است که در سیستم چیلر و تبریک به عنوان گازهای شستشو استفاده می شود عملکرد این گاز همانند گازR11 می باشد و در حال حاضر که گاز R11 در بازار ایران از قیمت بالایی برخوردار است ما به مشتریان خود گاز R141 را معرفی می کنیم.

   با توجه به قابلیت پاک کنندگی که این گاز دارد در سیکل تبرید و چیلر ها و همچنین سیستم های سردخانه بعد از انجام تعمیرات یا در صورتی که دستگاه مدت زیادی خاموش بوده و قصد راه اندازی دوباره آن وجود داشته باشد ابتدا سیستم با R141 شستشو داده می شود سپس گاز یا مبرد اصلی به سیستم تزریق می شود.

   کپسولهای این گاز به رنگ نارنجی بوده و وزن هر کپسول 13 و نیم کیلوگرم می باشد .

   برند رفریجرانت یک برند چینی معتبر است که تولید کننده گازهای R141 می باشد.

   گاز فریون R141 چیست ؟
   گاز فریون R141 که در بین چیلرکاران و نصابان سیستم خای تهویه مطبوع و سردخانه به عنوان گاز شستشو شناخته می شود از گروه مبردهای HCFC می باشد . این گاز به عنوان جایگزین گاز R11 و جهت شستشوی سیکل تبرید مورد استفاده قرار می گیرد .

   گاز فریون R141 چه ویژگیهایی دارد ؟
   همانطور که ذکر کردیم گاز فریون R141 از گروه هیدروکلروفلوئورکربن (HCFC) می باشد و با فرمول شیمیایی C2H3CL2F شناخته می شود . از نظر ظاهری این گاز در سیلندر های نارنجی رنگ بسته بندی می شود و رنگ نارنجی معرف این گاز است . R141 بصورت مایع بوده بی رنگ و قابل اشتعال است و از نظر شیمیایی خواصی مشابه گاز R11 دارد .

   کاربرد گاز فریون R141
   کاربرد اصلی گاز R141 برای شستشوی دستگاههای چیلر تراکمی و سیکل تبرید است تا به این واسطه هرگونه رطوبت و خواص اسیدی از سیکل خارج شود و سیستم آماده شارژ گاز فریون و روغن شود . لازم به ذکر است گاز R141 در برخی صنایع دیگر کاربردهای خاص دارد که توضیح در این باره در این مقاله نمی گنجد .

   بسته بندی R141 چگونه است ؟
   گاز فریون در بسته بندی های 6/13 کیلوگرمی و کپسولهای نارنجی رنگ بسته بندی شده است .

   قیمت گاز فریون R141 :
   شما عزیزان می توانید جهت دریافت قیمت و موجودی گاز R141 در واتس آپ برای ما درخواست خود را ارسال نمایید و یا با تماس در ساعات اداری با فروشگاه از آخرین وضعیت قیمت R141 مطلع شوید .

   خرید گاز فریون R141 :
   جهت خرید گاز فریون R141 میتوانید به صورت حضوری در فروشگاه اقدام به خرید نمایید البته قبل از حضور در فروشگاه از موجودی و قیمت کالای خود اطمینان حاصل نمایید همچنین میتوانید به صورت غیر حضوری اقدام به خرید نمایید .

   منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.