بال ولو دانفوس

دسته بندی ها

  محصولات

  نمایش 9 24 36

  بال ولو بدنه بزرگ دانفوس 1/2

  بال والو دانفوس بدنه بزرگ (DANFOSS BALL VALVE ) "SHUT-OFF BALL VALVE, GBC 12s) 1/2)  

  بال ولو بدنه بزرگ دانفوس 5/8

  بال والو دانفوس بدنه بزرگ (DANFOSS BALL VALVE ) "SHUT-OFF BALL VALVE, GBC 16s) 5/8)  

  بال ولو دانفوس بدنه بزرگ 1/8-1

  شیرتوپی دانفوس بدنه بزرگ (DANFOSS BALL VALVE ) "SHUT-OFF BALL VALVE, GBC 28s) 1-1/8)  

  بال ولو دانفوس بدنه بزرگ 1/8-3

  شیرتوپی دانفوس بدنه بزرگ (DANFOSS BALL VALVE ) "SHUT-OFF BALL VALVE, GBC 79s) 3-1/8)  

  بال ولو دانفوس بدنه بزرگ 3/8

  شیرتوپی دانفوس بدنه بزرگ (DANFOSS BALL VALVE ) "SHUT-OFF BALL VALVE, GBC 10s) 3/8)  

  بال ولو دانفوس بدنه بزرگ 7/8

  شیرتوپی دانفوس بدنه بزرگ (DANFOSS BALL VALVE ) "SHUT-OFF BALL VALVE, GBC 22s) 7/8)  

   بال ولو دانفوس 

  بال ولو دانفوس یک نوع شیرآلات است که از طریق مکانیزم خاصی که دارد جریان مبرد را قطع یا وصل می‌کند. وجود سیستمی که بتواند قطع و وصل نماید و با سیال کار کند ضروری است. سیکل تبرید نیز برای قطع جریان مبرد نیاز به وجود این شیر دارد.

  در مواقعی که مشکلی در سیکل تبرید پیش بیاید، برای تعمیر و برطرف کردن مشکلات مسیر گاز باید قطع شود. شیر توپی از جمله شیر‌های بسیار باکیفیت موجود در بازار محسوب می ‌شود که مدل‌ های مختلفی از آن تولید شده است. توجه داشته باشید که کمپانی برند بال ولو دانفوس، دانمارک است و در کشورهای دیگر هم نمایندگی دارد.

  انواع شیر بال ولو دانفوس

  دانفوس شیرهای خود را در دو گروه GBC و GBCT تولید و در بازار عرضه کرده است. مدل اول با مبرد CO2 فعالیت می‌ کند. در کشور ما از این مبرد استفاده نمی شود و سیستم‌ های کشورمان بیشتر با مواردی همچون B134A, A404a, R22 و R407 فعالیت می نمایند.

  مدل GBC در سیستم هایی که با گاز مذکور سازگار باشد استفاده می شود. هر کدام از مدل هایی که بیان کردیم در سایزهای مختلف قابل تولید هستند. بال ولوهای دانفوس در سایز های ۱.۴ تا ۵.۸ در بازار موجود هستند.

  نکات مهم در هنگام نصب بال ولو دانفوس

  بال ولو به عنوان پیشرفت ورودی به کمپرسور، استفاده می‌ شود و می توان این شیر را در هر دو جهت سیستم، استفاده و نصب کنید. نکات مهمی که باید در هنگام نصب به آن توجه شود عبارتند از:

  • در هنگام نصب بدنه برنجی شیر مورد نظر باید خنک باشد.
  • هنگامی که در حال جوشکاری هستید، شیر باید کاملا در وضعیت باز قرار بگیرد.
  • اگر حرارت زیادی به بدنه ماشین وارد گردد، می‌تواند باعث از بین رفتن آب بند شود.

  مشخصات فنی بال ولو برند دانفوس

  بال ولو دانفوس در حالت باز از طریق چرخش ۱.۴ به حالت بسته تغییر می‌ یابد و چرخش وقتی در حالت باز و بسته قرار بگیرد متوقف خواهد شد. در قسمت بالای شیر بال ولو برند دانفوس نشانگر باز و بسته قرار گرفته و ساقه این شیر از طریق اورینگ دوبل شده طراحی شده است‌. آلیاژ برنجی که در تولید این شیر استفاده شده است، به دستگاه این اجازه را می‌ دهد که در هر شرایط آب و هوایی مقاومت داشته باشد. طراحی خاصی که در تولید آن صورت گرفته سبب می‌ شود که این شیر حتی در شرایط سخت نیز با ایمنی بسیار بالا عملکرد خود را ادامه دهد. جریان اهمیتی به چرخش شیر ندارد و دو طرفه است.

  بال ولو دانفوس در سایزهای مختلف برای استفاده در انواع لوله ها طراحی و تولید می شود. برای استفاده بر روی پنل، سوراخ هایی وجود دارد که استفاده از آن را آسان‌تر می کند. شیرهای توپی با توجه به نیاز می توانند در مکان هایی مانند خط مکش، خط گاز داغ یا خط مایع نصب شوند. یکی از بیش ترین کاربردهای این شیر، تعویض فیلم دایر است و در هر دو قسمت دایر نصب می گردد.

  انواع بال ولو برند دانفوس 

  بال ولو دانفوس انواع مختلفی دارد که قصد داریم در این‌ قسمت اطلاعات مفید و مختصری را در مورد انواع آن در اختیارتان قرار دهیم:

  1. شیر توپی دانفوس GBCپورت دسترسی دو سر مادگی:

  این شیر می تواند ۴۵ بار فشار را تحمل کند و می‌ توان از آن در دمای منفی ۴۰ تا ۱۰۰ درجه برای مدت طولانی و در دمای ۱۰۰ تا ۱۵۰ درجه برای مدت کوتاهی استفاده نمود.

  1. شیر توپی دانفوس GBC فاقد پورت دسترسی دو سر مادگی:

  این شیر می تواند ۴۵ بار فشار را تحمل کند و برای مدت طولانی در دمای منفی ۴۰ تا ۱۰۰ درجه برای مدت کوتاه و در دمای ۱۰۰ تا ۱۵۰درجه مورد استفاده قرار بگیرد.

  1. بال ولو دانفوس GBC پورت دسترسی یک سر مادگی:

  این شیر می تواند ۴۵ بار فشار را تحمل کند و در مدت زمان طولانی با دمای منفی ۴۰ و ۱۰۰ قابل استفاده است. این شیر را می‌توان در مدت زمان کوتاه در دمای ۱۰۰ تا ۱۵۰ درجه به کار برد.

  1. شیر توپی دانفوس GBC فاقد پورت دسترسی یک سر مادگی:

  این مدل نیز می تواند ۴۵ بار فشار را تحمل کند و در دمای منفی ۴۰ و ۱۰۰ درجه برای مدت طولانی به کار گرفته می‌ شود و در مدت زمان کوتاه با دمای ۱۰۰ تا ۱۵۰ قابل استفاده است.

  1. بال ولو دانفوس GBC با پورت دسترسی دو سر نری:

  این مدل از بال ولو برند دانفوس می ‌تواند ۴۵ بار فشار را تحمل کند و در دمای منفی ۴۰ تا ۱۰۰ درجه قابل استفاده بوده و برای مدت زمان کوتاه در دمای ۱۰۰ تا ۱۵۰ به کار رفته می‌ شود.

  1. شیر توپی دانفوس GBC E با پورت دسترسی دو سر مادگی:

  بال ولو GBC E می تواند ۴۹ بار فشار را تحمل کند و در دمای منفی ۴۰ تا ۱۰۰ درجه به کار گرفته می شود.

  1. شیر توپی دانفوس GBC E فاقد پورت دسترسی دو سر مادگی:

  بال ولو GBC E می ‌تواند ۴۹ بار فشار را تحمل کند و در دمای منفی ۴۰ درجه تا ۱۰۰ درجه به کار گرفته می شود.

  عوامل موثر بر قیمت بال ولو دانفوس 

  امروزه وضعیت کشور به گونه‌ای شده که نوسانات بازار ثابت نیست و همواره در حال تغییر است. محصولات صنعتی نیز جزو محصولاتی هستند که درگیر این نوسانات هستند. البته مشخصه های فنی، نوع مدل، نوع برند از جمله مواردی هستند که قیمت نهایی را تعیین می کنند.

  برای اینکه از قیمت دقیق این شیر مطلع شوید، می توانید همین حالا از طریق شماره های درج شده داخل سایت با کارشناسان و تیم مجرب مسترکول تماس بگیرید.

  بهترین فروشگاه برای خرید بال ولو دانفوس

  همانطور که گفتیم شیر بال ولو برند دانفوس یکی از قطعه های بسیار با کیفیت موجود در بازار است و در مواردی همچون سردخانه، یخچال های قابل حمل، چیلر و غیره به کار گرفته می شود. این شیر به صورت دستی فرایند خود را انجام می دهد و در سایز های مختلف قابل تولید می باشد.

  بهتر است قبل از خرید این بال ولو دانفوس، ابتدا ویژگی های فنی و انواع مدل های آن را مشاهده و در مورد آن ها تحقیق کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم پیش از خرید با پشتیبانی سایت برای دریافت مشاوره ای کاملا رایگان تماس بگیرید. بعد از مشاوره شما می توانید از بین برندهای متنوع داخل سایت با توجه به فاکتورهای مدنظرتان خریدتان را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام دهید.