شیرآلات برودتی

دسته بندی ها
  برند
   • ..
   • آلکوآلکو
   • دانفوسدانفوس
   • دنالایندنالاین
   • کستلکستل
   • هانگسن

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   اویل پرشر دانفوس MP55 (ریست دار)

   کنترل فشار روغن دانفوس (Oil pressure mp55) قابلیت استفاده با تمام مبردهای رایج فلوئوردار و همچنین آمونیاک
   اتصالات الکتریکی در جلوی دستگاه برای صرفه جویی در فضا
   دیفرانسیل تماس کوچک
        

   بال ولو (شیرتوپی)کستل “1/2

   شیرتوپی کستل (Castel Ball Valve Access Port) "1/2 بال ولو نامبرده با کدقطعه 6590/4 شناخته می گردد.

   بال ولو (شیرتوپی)کستل “1/8-1

   شیرتوپی کستل"1/8-1 (Castel Ball Valve Access Port) بال ولو نامبرده با کدقطعه 6591/9 شناخته می گردد.

   بال ولو (شیرتوپی)کستل “1/8-1

   شیرتوپی کستل"1/8-1 (Castel Ball Valve Access Port) بال ولو نامبرده با کدقطعه 6590/9 شناخته می گردد.

   شیرآلات

   خرید چک ولو Cheek Valve
   برای جلوگیری از برگشت مبرد گاز فریون در لوله های حامل گاز فریون در سیکل های برفک زدایی با گاز داغ و سیستم های تبرید چند اواپراتوری و یا در کندانسور هایی که در ارتفاع بالاتر از کمپرسور نصب می شوند به کار می رود گاهی اوقات هم شیر یک طرفه را با شیر اطمینان ترکیب میکنند. از برندهای معتبر تولید کننده شیر یک طرفه (چک ولو) می‌توان به نام های آلکو، دانفوس، کستل و GMC اشاره کرد .

   جهت استعلام قیمت و فروش اینترنتی چک ولو با مشاوران ما تماس بگیرید
   خرید شیر برقی (Solenoids Valve)
   در بعضی از دستگاه های سردکننده برای باز و بسته کردن مسیر مایه سرمایه دار از یک شیر برقی استفاده می شود زیرا آن را می‌توان داستان این است و به وسیله یک مدار الکتریکی ساده کنترل کرد. شیر برقی از قسمت‌های بدنه لوله های ورودی و خروجی سوپاپ سوزنی بوبین (سیم پیچ) آرمیچر تشکیل شده است. شیر برقی در دو نوع پیچی (مهره ای) و جوشی ساخته می شود.

   هنگامی که درون سیم پیچ برق جریان پیدا می‌کند مغناطیسی شده آرمیچر را به سمت بالا یعنی به سمت مرکز سیم پیچ حرکت داده و سوپاپ که با آرمیچر متصل است باز می شود و هنگامی که برق قطع می شود وزن آرمیچر باعث بسته شدن استفاده میگردد. از برندهای موجود در فروشگاه می توان به شیر برقی دانفوس، شیر برقی آلکو، شیر برقی پارکر اشاره کرد.

   خرید شیر اطمینان
   شیر اطمینان در کمپرسور ها و ابزارها و رسیور نصب شود تا در موقع لازم یعنی در زمانی که فشار به خاطر فشار تحمل تجهیزات برسد باز شده و مبرد (گاز فریون ) را بدون خطر در محیط آزاد کند.

   خرید شیر دستی

   شیر در جهت کنترل حرکت مایع مبرد و در کل کنترل گاز فریون در خط مایع قرار میگیرد و در دو نوع چرخشی با دسته و چرخشی بدون دسته تولید می شوند.

   این شیرها در دو گروه جوشی و مهره ای تولید می شوند.

   از شرکتهای مطرح تولید کننده می‌توان به کستل ایتالیا، دانفوس دانمارک، آلکو آمریکا، GMC و D&A اشاره کرد.

   خرید اکسپنشن ولو

   شیر انبساط و یا اکسپنشن ولو با علامت اختصاری TEV و یا TXV در نقشه های سیستم های برودتی ترسیم می‌شود.

   اکسپنشن دارای لوله بالای می باشد که درون قالب میتواند از سیال قابل انبساط مانند دی اکسید گوگرد، دی اکسید کربن، کلرومتیل، اتریا از مبرد خود سیستم پر شده باشد.

   برای جلوگیری از ورود هرگونه ذرات معلق به سوپاپ و نشیمن بین لوله مایع و مجرای ورودی شیر، فیلتری وجود دارد. در این نوع شیر انبساط میزان جریان مبرد به درون اواپراتور بوسیله دو عامل کنترل می شود:

   فشار ورودی اواپراتور
   حرارت خروجی اواپراتور
   در فروشگاه مسترکول ، طیف وسیعی از اکسپنشن و شیر ترموستاتیک را از سه برند معتبر آلکو (امرسون)، دانفوس و اسپورلن برای شما عزیزان تدارک دیده ایم.

   قیمت اکسپنشن ولو دانفوس

   قیمت اکسپنشن ولو آلکو

   جهت یافتن محصول مورد نظر خود میتوانید از کاتالوگ محصولات استفاده نمایید و یا اینکه عکس اکسپنشن خود را برای ما در واتس آپ ارسال نمایید و از موجودی و قیمت آن اطلاع یابید.

   بال ولو VALVE BALL

   بال ولو یا شیر توپی جز کنترل کنندگان مسیر مبرد ( گاز فریون) می باشد . استفاده از بال ولو نسبت به شیر دستی مزیت بیشتری داشته چرا که به دلیل شکل کروی داخلی این شیر امکان نشتی و و هرگونه آسیب به سیکل تبرید کاهش یافته . همچنین بدلیل نوع طراحی بال ولو جهت باز و بسته کردن مسیر عبور گاز فریون به آچار نیاز است که همین امر باعث شده افراد غیر متخصص امکان دخالت در امور را از دست داده و نتوانند خواسته یا نخواسته به سیکل تبرید آسیب برسانند .

   شیر روتولاک rotolock valve

   شیر روتولاک که نام دیگرش شیر کمپرسور می باشد است بر روی کمپرسور و یا منبع رسیور نصب می شود .چرا از شیر روتولاک rotolock valve استفاده می کنیم :

   شیر روتولاک در زمان سرویس ها و یل در زمان بازدیدهای فصلی عملکرد خود را نشان می دهد چرا که با وجود شیر روتولاک به راحتی می توان حرکت مبرد ( گاز فریون ) را در کمپرسور و منبع رسیور کنترل کرد .

   خرید گلوب ولو

   گلوب ولو یا شیر سرویس یک شیر کنترل کننده در سیکل تبرید محسوب می شود که وظیفه کنترل حرکت گاز فریون در خط مایع را به عهده دارد . عملکرد گلوب ولو همچون شیر دستی بوده و همانطور که در بالا توضیح دادیم وظیفه کنترل حرکت مبرد را در سیکل تبرید ایفا می کند .

   شیر رسیور Receiver valve

   شیر رسیور یکی از شیر آلات کنترلی در سیکل تبرید است که وظیفه کنترل حرکت سیال خروجی از رسیور را به عهده دارد .
   در بعضی از موارد از شیر رسیور به نام شیر شارژینگ نیز یاد می شود .

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.