Brand: هانگسن

شرکت هونگسن در سال 1992 با مسئولیت محدود تأسیس شد هونگسن سرمایه خود را وقف تحقیق و توسعه و تولید شیرهای مختلف در سیستم های تبرید و تهویه مطبوع می کند. در حدود 20 سال گذشته، کارکنان ماشین‌آلات هنگسن به طور مداوم به پیشروی خود ادامه داده و هرگز از دستاوردهای خود راضی نبوده اند. آنها بر فناوری جدید و پیشرفته به عنوان راهنما در توسعه پافشاری می کنند و راه توسعه پایدار را با بهره وری بالا و کارایی با کیفیت دنبال می کنند. این کمپانی زمینی به مساحت 50000 متر مربع را پوشش می دهد. بیش از 300 کارمند و کارگر از جمله یک تیم تخصصی متشکل از ده تکنسین وجود دارد. Hongsen Machinery با اساتید و کارشناسان دانشگاه ژجیانگ، شانگهای جیائو تونگ و دانشگاه شیان جیائو تانگ همکاری نزدیک دارد و چندین مهندس ارشد از OEM های پیشرو داخلی به عنوان مشاور این شرکت دعوت شده اند. تعدادی از استعدادهای فنی در زمینه تولید، توسعه و کنترل کیفیت آموزش دیده و در شرکت رشد می کنند. در حال حاضر، Hongsen Machinery قادر به تولید چندین دسته از قطعات جانبی تبرید و تهویه مطبوع مانند سری شیر برقی، سری سوپاپ توپ، سری شیشه دید، سری دریچه های انبساط و سری دریچه های خاموش است. Hongsen Machinery تبدیل به یک شرکت می شود که تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی را در یک شرکت ادغام می کند.
به منظور دریافت اطلاعات بیشتر به سایت رسمی هونگسن مراجعه نمایید. eng.zjhsjx.com

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

مشتریان عزیز
با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.