Brand: سکاپ

معرفی شرکت سکاپ
شرکت کمپرسور سازی سکاپ تولید کننده انواع کمپرسورهای صنایع برودتی، محصولات خود را در سه بخش، طراحی، تولید و عرضه می کند. این بخش ها عبارتند از: تولید کمپرسورهای یخچال فریزرهای خانگی، تولید کمپرسورهای یخچال و فریزرهای صنعتی کوچک و کمپرسورهای محصولات سیار شامل، یخچال فریزرهای خودروهای سبک و سنگین و کمپرسورهای کولرهای مخابراتی و IT با برق مستقیم (12 و 24 و 48) ولت. از مشخصه های بارز کمپرسورهای سکاپ میتوان به مصرف پایین انرژی، سطح نویز کم و دوستدار محیط زیست بودن با توجه به عدم تولید کمپرسورهای انواع مبرد CFC اشاره کرد. دفتر مرکزی سکاپ با بیش از 110 نفر متشکل از متخصصان و کارشناسان آلمانی و دانمارکی در شهر فلنزبورگ آلمان واقع شده است، که در بخش های تحقیق و توسعه، فروش و پشتیبانی محصولات در حال فعالیت میباشند. کارخانجات تولیدی شرکت سکاپ در کشورهای اسلواکی، چین، اتریش بوده و در سرار جهان مراکز خدمات پس از فروش دارند. در حال حاضر استاندارد سازی در صنعت کمپرسور و برودت از زمره تلاشهای کمپانی سکاپ میباشد. سکاپ نتیجه تغییر مالکیت بخش کمپرسورسازی دانفوس به گروه آرولیوس در سال 2010 میباشد. بدین معنا که سکاپ ادامه دهنده دانفوس به عنوان تنها کمپرسور ارجینال بازمانده از کمپرسورهای دانفوس پیشین است. اگر با برندهای دیگری از کمپرسور با نام دانفوس مواجه شدید هیچ ارتباط و سنخیتی با کیفیت معتبر سکاپ با بیش از 60 سال سابقه و تجربه ندارد. اولین کمپرسور به وسیله شرکت سکاپ در سال 1952 وارد بازار گردید و انقلابی در تولید یخچالهای خانگی با طراحی مدل Compact pancake ایجاد کرد. در اواخر سال 1960 و اوایل 1970 زمانیکه توجه کارشناسان به مناطق گرمسیری دنیا معطوف گشت استانداردی در این مورد، تنظیم گردید. سکاپ با تمرکز بر خلاقیت در ارائه کمپرسورهای ویژه این مناطق علاوه بر مدل های موجود مدل های جدیدی برای مبرد R600a در کارخانه اتریش طراحی کرده که به تازگی وارد بازار جهانی شده است.
شرکت سکاپ یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و ساخت کمپرسورهای تبرید خانگی است. لازم به ذکر است در حال حاضر کمپرسورهای خانگی شرکت دانفوس توسط شرکت سکاپ ساخته می شود.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

مشتریان عزیز
با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.