درباره ما ؛ با مسترکول آشنا شوید

 مسترکول از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرد ما توانستیم پس از شش سال تجربه موفق در فروش حضوری در سال 1397 فعالیت اینترنتی خود را نیز آغاز نموده و در کنار فروشگاه مسترکول در فضای وب نیز قطعات و خدمات خود را به مشتریان معرفی نماییم.

حال با گذشت چندین سال به شما این نوید را می دهیم که با خرید از فروشگاه مسترکول شما میتوانید اطمینان خاطر بیابید که کالای خود را از فروشگاهی تهیه کرده اید که نقش واسطه نداشته و کالا را موجود دارد .

مهمترین تفاوت مسترکول با رقبای اینترنتی خود در این است که در فضای فروشگاه کالا حرف اول را می زند و با حضور در فروشگاه میتوانید این واقعیت را درک کرده و خرید معقول تری داشته باشید .

برخلاف بسیاری از فروشگاههای مجازی که امکان فروش حضوری را ندارند ما در مسترکول با آغوش باز پذیرای حضور شما عزیزان بوده و با دیدن چهره شما عزیزان با انرژِی بیشتری به کار خود می پردازیم.

مسترکول یک فروشگاه فیزیکی است که در سایت خود کالا و اقلام موجود را معرفی کرده تا شما عزیزان بتوانید خرید هوشمندانه ای داشته باشید .

مجموعه ی مسترکول سعی کرده تا به دوراز بزرگنمایی مجموعه ی خود تیمی کوچک اما هوشمند را گرد هم آورد تا بتواند بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان و پایین ترین هزینه برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد 

سفارش موفق
0 +
مشتریان ثابت
0 +
مشاوره رایگان
0 +
ارسال مرسوله
0 +
فروش پایان کار ما نیست !
اهداف ما

هدف اصلی ما در مسترکول موفقیت و به کمال رسیدن در حوزه کاری که با عشق در آن فعالیت داریم است ، ما عاشق صنعت برودت هستیم

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
دسته بندی محصولات