شیر برقی دانفوس

دسته بندی ها

  محصولات

  نمایش 9 24 36

  بوبین شیر برقی دانفوس سوکت دار

  بوبین سوکت دار دانفوس danfoss-coil-Socket کد محصول نامبرده 018F6701 می باشد قابلیت اتصال توسط جعبه تقسیم عایق دربرابر رطوبت کارایی مناسب در دمای محیط تا ℃40-تا80

  بوبین شیر برقی دانفوس سیم دار

  بوبین سیم دار دانفوس danfoss-coil-wired کد محصول نامبرده 018F6251  می باشد قابلیت اتصال توسط جعبه تقسیم عایق دربرابر رطوبت کارایی مناسب در دمای محیط تا ℃40-تا80  

  شیر برقی 1/2 دانفوس 10 EVR

  شیر برقی سلونوئید 1/2 ولو دانفوس اتصال جوشی ("1/2) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 10 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.  

  شیر برقی 1/2 دانفوس EVR 10

  شیر برقی سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی 1/2  DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 10 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8اینچ و با اتصالات جوشی تا 2-1/8 اینچ می باشد.

  شیر برقی 1/4 دانفوس EVR 3

  شیر برقی 1/4 سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی("1/4) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 3 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد      

  شیر برقی 1/8-1 دانفوس EVR 25

  شیر برقی سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی ("1.1/8) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 25 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.

  شیر برقی 1/8-2 دانفوس 40 EVR

  شیر برقی سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی ("2.1/8) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 40 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5⁄8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.

  شیر برقی 3/8 دانفوس EVR 3

  شیر برقی سلونوئید 3/8 دانفوس اتصال جوشی("3/8) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 3 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.  

  شیر برقی 3/8 دانفوس EVR 3

  شیر برقی سلونوئید 3/8 ولو دانفوس اتصال جوشی 3/8  DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 3 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.

  شیر برقی 3/8 دانفوس EVR 6

  شیر برقی سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی("3/8) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 6 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.

  شیر برقی 3/8 دانفوس EVR 6

  شیر برقی سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی("3/8) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 6 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.  

  شیر برقی 3/8-1 دانفوس EVR 25

  شیر برقی سلونوئید ولو دانفوس اتصال جوشی ("1.3/8) DANFOSS SOLENOID VALVE EVR 25 کارایی این شیربرقی با اتصالات فلر (Flare) تا 5/8 اینچ و با اتصالات جوشی تا 1/8-2 اینچ می باشد.

  انواع شیر برقی دانفوس | خرید از فروشگاه مسترکول

  سلونوئید ولو یا شیر برقی دانفوس از محبوب ترین تجهیزات سیستم های برودتی در بازار است. این شیر وظیفه کنترل جریان مبرد در سیستم های برودتی و تهویه مطبوع را دارد. شرکت دانفوس شیرآلات باکیفیت و متنوعی را به بازار عرضه نموده که با اکثر مبردهای آمونیاکی و فریونی سازگاری داشته و با سرعت و دقت، مدار را باز و بسته می کند. جهت اتصال شیر برقی دانفوس از دو مدل جوشی و مهره ای استفاده می کنند. این کمپانی، شیرآلات خود را در انواع سایز و اندازه عرضه کرده است و این تنوع بالا موجب شده تا برای انواع کاربری مناسب باشد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا به بررسی دقیق شیر برقی دانفوس بپردازیم.

  مشخصات فنی شیر برقی دانفوس

  شیر برقی دانفوس به آسانی نصب می شود؛ بنابراین شما می توانید با خرید شیر در کوتاه ترین زمان و بدون ابزار آن را نصب کنید. اما گاهی برخی از شیرهای برقی این برند می بایست در جهت و زاویه خاصی قرار بگیرند که در این صورت لازم است کاتالوگ شیر برقی دانفوس و نحوه راه اندازی آن را مطالعه نمایید. شیر برقی دانفوس متشکل از دو بخش اصلی بوبین یا کویل و بدنه است. بوبین به برق متصل شده و انرژی الکترومغناطیسی را به نیروی مکانیکی تبدیل می کند و جریان سیال مورد نظر را قطع و وصل می نماید. بدنه شیر نیز شامل پورت ورودی و خروجی است که جنس‌ آن به نوع سیال و محیط کار بستگی دارد. بدنه اغلب از برنج یا استیل ساخته می شود، البته برای آب از شیرهای پلاستیکی نیز استفاده می گردد.

  انواع شیر برقی دانفوس

  هدف تمامی شیرهای برقی، حفاظت از سیستم تبریدی است؛ اما تفاوت آن ها در نوع عملکرد و تعداد پورت است. در ادامه به بررسی دقیق تفاوت های انواع شیر برقی دانفوس می پردازیم:

  • تعداد پورت شیر:

  پورت شیر، مجرایی است که مبرد از آن عبور خواهد کرد. شیرهای برقی دانفوس اکثرا از دو پورت که شامل پورت ورودی و خروجی هستند، تشکیل شده اند. این شیرها که دو راهه نیز نام دارند، جزو پرکاربردترین شیرهای برقی به شمار می روند. البته گاهی نیازمند شیر برقی با پورت‌ های بیشتر جهت تغییر جریان مبرد خواهیم بود. برای مثال شیر برقی‌ دو راهه دارای یک پورت خروجی، شیربرقی سه راهه دارای دو پورت خروجی و شیربرقی چهار راهه دارای سه پورت خروجی است. از مهم ترین شیرهای برقی دانفوس می توان به EVR اشاره کرد که در سایزهای ۱/۴ تا ۸/۲۱ اینچ به بازار عرضه شده اند. این نوع شیر از EVR2 تا EVR40 موجود است که بسیاری از آن ها قادر به کار با بوبین های ac و dc هستند.

   

  • عملکرد شیر:

  نحوه کنترل مبرد در شیر برقی دانفوس طبق دو حالت بسته (NC) و باز (NO) انجام می شود. در حالت بسته، شیر به صورت پیش فرض، بسته بوده و مبرد جریان ندارد؛ لذا هنگامی که جریان برق به آن برسد، شیر باز خواهد شد. در حالت باز این شرایط معکوس است؛ شیر به صورت پیش فرض باز بوده و مبرد در جریان است؛ اما با ورود جریان برق، شیر بسته شده و جریان مبرد متوقف خواهد شد.

   

  عوامل موثر بر قیمت شیر برقی دانفوس

  قیمت شیر برقی دانفوس به عوامل مختلفی از جمله نوع شیر، کاربرد و سایز آن بستگی دارد. همچنین قیمت ارز نیز یکی از عواملی است که موجب نوسان قیمت در شیرهای برقی دانفوس می شود. حتما پیش از خرید این شیر، قیمت محصول مورد نظر خود را از فروشندگان معتبر استعلام بگیرید.

  راهنمای خرید شیر برقی دانفوس

  شیر برقی دانفوس در مدل های گوناگونی به بازار عرضه می شود. اگر شما نیز قصد خرید شیری مرغوب و متناسب با سیستم خود را دارید، حتما محصول را با مشاوره و از طریق فروشگاه های معتبر تهیه کنید. تهیه محصول از فروشگاه های معتبر باتوجه به افزایش اجناس بی کیفیت و تقلبی، کاری محتاطانه است. کیفیت بالای شیر برقی دانفوس باعث می شود تا سال ها با خیالی راحت از آن استفاده کنید.

  سخن پایانی

  شیر برقی دانفوس جریان مبرد را در سیستم های برودتی و تهویه مطبوع کنترل می کند. تنوع فراوان در میان شیرهای برقی دانفوس علی رغم گسترده شدن طیف کاربرد آن ها، موجب سردرگم شدن مشتریان می گردد؛ لذا پیشنهاد می شود قبل از خرید حتما از مجموعه ای معتبر مشاوره دریافت نمایید. مجموعه بزرگ مسترکول یکی از تامین کنندگان بزرگ در زمینه فروش تجهیزات برودتی است که توانسته محبوبیت زیادی بین مردم به دست بیاورد. این مجموعه با سال ها سابقه درخشان، قطعاتی با کیفیت را به قیمت عمده عرضه می کند. برای دریافت مشاوره از پشتیبانان مجموعه، می توانید با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید.

   

  منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
  مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

  برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

  مشتریان عزیز
  با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

  برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.