دسته محصولات

های پرشر سوئیچ دانفوس

دسته بندی ها

  محصولات

  های پرشر سوئیچ :

  های پرشر سوئیچ مانند کنترل کننده فشار کم ( لو پرشر سوئیچ ) است اما با این تفاوت که فشار در بخش فشار قوی در کمپرسور و کندانسور بالا رفت، برق مدار فرمان سیستم را قطع می‌کند و موجب جلوگیری از صدمات احتمالی مانند شکستن سوپاپها و خرابی قسمتهای مکانیکی می گردد.

  وظیفه های پرشر سوئیچ چیست:

  وظیفه های پرشر سوئیچ دانفوس جهت محافظت از سیکل تبرید در مقابل خطراتی مانند از کار افتادن موتور الکتریکی یا گرفتگی کویل‌های کندانسور است و به همین جهت در سیستم تعبیه می شود .

  محل نصب های پرشر کنترل کننده فشار زیاد های پرشر سوئيچ :

  این کنترل کننده در نزدیکی کمپرسور نصب می‌شود و لوله رابط آن مستقیماً به بخش فشار قوی سرسیلندر و یا روی لوله رفت و قبل از کندانسور نصب می گردد تا بتواند فشار مربوطه را احساس می‌کند.

  تنظیمات های پرشر سوئيچ :

  تنظیم نقطه قطع (cut out) در بعضی مدل های فشار مورد نظر ( Rang) قید می شود . این فشار همان فشاری است که کنترل کننده در آن سیستم را قطع می‌کند تا از بروز صدمات احتمالی مانند شکستن سوپاپ ها و خرابی قسمت های مکانیکی جلوگیری کند و دارای پیچ تنظیم می باشد که با پیچ گوشتی میتوان آن را روی عدد مربوطه تنظیم کنیم .

  تنظیم تفاضل (Diff) این عدد ۴۰ psi می باشد تا هنگامی که فشار آن کمتر از تنظیم نقطه قطع (cut out) گردید دوباره برق را به صورت اتوماتیک وصل و کمپرسور روشن گردد.

  این قسمت دارای پیچ تنظیم می‌باشد که با پیچ گوشتی قابل تنظیم است .

  عوامل افزایش فشار در کمپرسور و کندانسور:

  نصب کمپرسور و کندانسور در معرض تابش آفتاب
  کثیف شدن کندانسور
  زیاد بودن مبرد ( گاز فریون ) در سیستم برودتی
  مسدود بودن و یا گرفتگی در بخش فشار قوی سیستم
  نصب سیستم در محیط نامناسب

  انواع های پرشر سوئیچ :

  های پرشرهای موجود در فروشگاه مستر کول از برندهای ، آلکو، ساگنومیا و دانفوس می باشند که در دو مدل ریست دار و بدون ریست ارائه می شوند

  های پرشر سوئیچ دانفوس kp5

  از محبوب ترین های پرشر سوئیچ های موجود در کشور ایران می توان های پرشر دانفوسkp5 نام برد که دارای ویژگی های مناسبی هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بوده که باعث می شود انتخاب مناسبی باشد .
  خصوصیات های پرشر سوئیچ دانفوس kp5 :

  های پرشر سوئیچ دانفوس در دو مدل ریست دار و بدون ریست طراحی شده که در اینجا به خصوصیات های پرشر ریست دار دانفوس اشاره می کنیم :

  قیمت های پرشر سوئیچ :

  جهت دریافت قیمت های پرشر سوئیچ می توانید با استفاده به قسمت واتس آپ در سایت برای ما پیام ارسال کنید و یا با شماره تماس فروشگاه تماس گرفته و از آخرین قیمتهای موجود مطلع شوید .

  منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
  دسته بندی محصولات