شیر روتولاک دانفوس

دسته بندی ها
  برند
   • دانفوسدانفوس

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس “1/8-1

   شیر روتولاک 8168028 سایزجوش "1/8-1 و سایز روتولاک "3/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس “3/8

   شیر روتولاک 8168027 سایزجوش "3/8 و سایز روتولاک "1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”1/2

   شیر روتولاک 8168031 سایزجوش "1/2 و سایز روتولاک "1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.      

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”3/4

   شیر روتولاک 8168029 سایزجوش "3/4 و سایز روتولاک "1/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.    

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”3/8-1

   شیر روتولاک 8168025 ROTOLOCK VALVE سایز جوش "3/8-1 وسایز روتولاک "1/4-2 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.      

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”5/8

   شیر روتولاک 8168033 ROTOLOCK VALVE سایز روتولاک "1/4-1 وسایزجوش "5/8 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”7/8

   شیر روتولاک 8168032 سایزجوش "7/8 و سایز روتولاک "3/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک شیر کمپرسور

   شیر روتولاک rotolock valve چیست ؟

   شیر روتولاک که نام دیگرش شیر کمپرسور می باشد است بر روی کمپرسور و یا منبع رسیور نصب می شود .
   چرا از شیر روتولاک rotolock valve استفاده می کنیم :

   شیر روتولاک در زمان سرویس ها و یل در زمان بازدیدهای فصلی عملکرد خود را نشان می دهد چرا که با وجود شیر روتولاک به راحتی می توان حرکت مبرد ( گاز فریون ) را در کمپرسور و منبع رسیور کنترل کرد

   خرید شیر روتولاک rotolock valve :

   جهت خرید شیر روتولاک شما عزیزان می توانید به راحتی روی گزینه واتس آپ که در صفحه قابل مشاهده است و با ارسال پیام درخواست خرید خود در اسرع وقت مناسب ترین قیمت را دریافت کنید .

   ابعاد شیر روتولاک :

   شیر روتولاک دارای دو سایز است این جمله بدین معناست که بر روی شیر روتولاک دو قسمت وجود دارد یک قسمت که به بدنه کمپرسور و یا منبع رسیور جوش می خورد و یا برخی موارد که پیچ می شود و یک قسمت که از آن به عنوان سایز روتولاک یاد می شود .
   در جدول پایین به عنوان نمونه سایز شیر روتولاک دانفوس rotolock valve جهت آشنایی شما عزیزان با سایز و اندازه های موجود قرار گرفته است .

   مزیت استفاده از شیر روتولاک rotolock valve :

   وظیفه اصلی شیر روتولاک این است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری کند که این کار باعث منافع بسیاری هم به جهت اقتصادی و هم به جهت زیست محیطی می شود به همین دلیل حتما به شما دوستان توصیه می کنیم تا در زمان طراحی و ساخت هرگونه سیکل تبرید تراکمی ( چیلرهای تراکمی و سردخانه های فریونی ) حتما از شیر روتولاک استفاده کنید .

   برندهای تولید کننده شیر روتولاک :

   شیر روتولاک توسط برندهای معتبر جهانی همچون آلکو دانفوس GMC و همچنین برخی برندها از کشورهای ترکیه و چین تولید می شود .
   هرکدام از این برندها دارای لیست قیمت متنوعی بوده که این امر باعث انتخاب آزادانه مشتری در هنگام خرید شیر روتولاک می شود .

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.