شیر روتولاک دانفوس

دسته بندی ها
  برند
   • دانفوسدانفوس

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس “3/8

   شیر روتولاک 8168027 سایزجوش "3/8 و سایز روتولاک "1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”3/8-1

   شیر روتولاک 8168025 ROTOLOCK VALVE سایز جوش "3/8-1 وسایز روتولاک "1/4-2 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.      

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”7/8

   شیر روتولاک 8168032 سایزجوش "7/8 و سایز روتولاک "3/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک دانفوس “1/8-1

   شیر روتولاک 8168028 سایزجوش "1/8-1 و سایز روتولاک "3/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک دانفوس”3/4

   شیر روتولاک 8168029 سایزجوش "3/4 و سایز روتولاک "1/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.    

   شیر روتولاک شیرکمپرسور دانفوس”1/2

   شیر روتولاک 8168031 سایزجوش "1/2 و سایز روتولاک "1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.      

   شیر روتولاک شیرکمپرسور دانفوس”5/8

   شیر روتولاک 8168033 ROTOLOCK VALVE سایز روتولاک "1/4-1 وسایزجوش "5/8 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک شیر کمپرسور

   شیر روتولاک rotolock valve چیست ؟

   شیر روتولاک که نام دیگرش شیر کمپرسور می باشد است بر روی کمپرسور و یا منبع رسیور نصب می شود .
   چرا از شیر روتولاک rotolock valve استفاده می کنیم :

   شیر روتولاک در زمان سرویس ها و یل در زمان بازدیدهای فصلی عملکرد خود را نشان می دهد چرا که با وجود شیر روتولاک به راحتی می توان حرکت مبرد ( گاز فریون ) را در کمپرسور و منبع رسیور کنترل کرد

   خرید شیر روتولاک rotolock valve :

   جهت خرید شیر روتولاک شما عزیزان می توانید به راحتی روی گزینه واتس آپ که در صفحه قابل مشاهده است و با ارسال پیام درخواست خرید خود در اسرع وقت مناسب ترین قیمت را دریافت کنید .

   ابعاد شیر روتولاک :

   شیر روتولاک دارای دو سایز است این جمله بدین معناست که بر روی شیر روتولاک دو قسمت وجود دارد یک قسمت که به بدنه کمپرسور و یا منبع رسیور جوش می خورد و یا برخی موارد که پیچ می شود و یک قسمت که از آن به عنوان سایز روتولاک یاد می شود .
   در جدول پایین به عنوان نمونه سایز شیر روتولاک دانفوس rotolock valve جهت آشنایی شما عزیزان با سایز و اندازه های موجود قرار گرفته است .

   مزیت استفاده از شیر روتولاک rotolock valve :

   وظیفه اصلی شیر روتولاک این است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری کند که این کار باعث منافع بسیاری هم به جهت اقتصادی و هم به جهت زیست محیطی می شود به همین دلیل حتما به شما دوستان توصیه می کنیم تا در زمان طراحی و ساخت هرگونه سیکل تبرید تراکمی ( چیلرهای تراکمی و سردخانه های فریونی ) حتما از شیر روتولاک استفاده کنید .

   برندهای تولید کننده شیر روتولاک :

   شیر روتولاک توسط برندهای معتبر جهانی همچون آلکو دانفوس GMC و همچنین برخی برندها از کشورهای ترکیه و چین تولید می شود .
   هرکدام از این برندها دارای لیست قیمت متنوعی بوده که این امر باعث انتخاب آزادانه مشتری در هنگام خرید شیر روتولاک می شود .

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   × چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟