دسته محصولات

فلوسوئیچ اینداستری تکنیک

دسته بندی ها

  محصولات

  فلوسوئیچ اینداستری تکنیک industrietechnik flow switch

  یکی از مهم ترین ابزارهای کنترل جریان گاز،‌ مایع و بخار آب، فلوسوئیچ ها هستند. در این دستگاه، زمانی که جریان، به مقدار مشخصی می رسد با ارسال یک سیگنال، پیغامی برای کنترل شاره به سیستم اصلی فرستاده می شود. تمامی سیستم های کشف و اعلام حریق،‌ مجهز به فلوسوئیچ ها هستند؛ همچنین این تجهیزات در انواع مختلف ساخته می شوند.

  به طور کلی، انتخاب فلوسوئیچ متناسب با سیستم تضمین کننده نحوه صحیح عملکرد دستگاه انجام می گیرد. آیا درمورد فلوسوئیچ های اینداستری تکنیک و کاری که انجام می داند چیزی می دانید؟ ما در این مقاله به معرفی فلوسوئیچ اینداستری تکنیک، نحوه خرید و نحوه قیمت گذاری آن پرداخته ایم؛ پس با ما همراه باشید.

  مشخصات فلوسوئیچ اینداستریال تکنیک

  فلوسوئیچ،‌ یا سنسور جریان وسیله ای است که از طریق یک کانال، سیستم یا حلقه، بر میزان جریان و فشار مایعات،‌ هوا و یا انواع گازها،‌ نظارت می کند. از این حسگرها برای کنترل جریان در یک دوره زمانی معین، می توان استفاده کرد. همچنین‌ برای بررسی مستمر جریان کل کانال، نیز از این دستگاه استفاده می شود. فلوسوئیچ از طریق سیگنال های الکتریکی ایجاد شده،‌ مکانیزم سوئیچینگ را انجام می دهد؛ در حقیقت این دستگاه نیازی به حضور فیزیکی افراد برای نظارت بر دستگاه ندارد.

  فلوسوئیچ اینداستری تکنیک، در مقایسه با سایر انواع فلوسوئیچ ها،‌ از اندازه فیزیکی بزرگتر و قدرت بسیار بیشتری برخوردار است؛ به همین ترتیب،‌ در برابر حجم، فشار و دبی های بسیار بالاتر،‌ مقاومت خوبی از خودش نشان می دهد. همچنین این نوع از فلوسوئیچ ها، اغلب برای مواد بسیار تهاجمی،‌ آلوده و بسیار خطرناک طراحی شده اند.

  نحوه عملکرد فلوسوئیچ اینداستریال تکنیک

  برای درک بهتر و ساده تر نحوه عملکرد فلوسوئیچ اینداستریال تکنیک،‌ در این بخش نوع معمولی و ساده آن را بررسی می کنیم. فلوسوئیچ ها از دستگاه های اولیه مانند انواع پدال (  paddle) و یا ماشه مغناطیسی (  magnetic trigger) ساخته شده اند که به مدار متصل می شوند. سپس این دستگاه ها به گونه ای در کانال قرار داده می شوند که مایع یا گاز به راحتی از آن عبور کند. این پدال توسط هر ماده ای که در آن جریان دارد،‌ جا به جا شده  یا به چرخش در می آید؛ به همین ترتیب سیگنال خوانده شده به یک جزء ثانویه به نام مبدل فرستاده می شود.

  مبدل، سیگنال خام را از پدال گرفته و آن را به زبان و فرمتی قابل خواندن به فرستنده ارسال می کند. فرستنده،‌ اطلاعات دریافتی را با مجموعه ای از پارامترهای از پیش تعریف شده اندازه گیری خواهد کرد؛ سپس هر سیگنال یا اقدامی که برای تنظیم رفتار اجزا لازم است انجام می دهد.

  قیمت فلوسوئیچ اینداستری تکنیک

  قیمت انواع مختلف فلوسوئیچ ها به المان های زیادی از جمله مشخصات فنی مانند نوع اتصال، دمای کاری، برند سازنده و.. وابسته است. کشور ایران در عرصه تولید انواع مختلفی از فلوسوئیچ ها، به کشوری پیشتاز تبدیل شده است. شما می توانید با خرید از برندهای معتبر ایرانی،‌ این دسته از محصولات را با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی، خریداری کنید.

  با توجه به اینکه از انواع فلوسوئیچ اینداستریال تکنیک، اغلب برای مصارف صنعتی استفاده می شوند، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ به همین دلیل،‌ نسبت به سایر فلوسوئیچ ها قیمت بالاتری دارد. علاوه بر این، نوع اتصال و همچنین استفاده از قطعات با کیفیت در دستگاه، المان های دیگری هستند که در قیمت گذاری آن موثر خواهند بود.

  نحوه خرید فلوسوئیچ اینداستریال تکنیک

  در زمینه خرید انواع مختلفی از فلوسوئیچ ها، باید به مشخصات محصول توجه زیادی داشته باشید؛ زیرا هر یک از دستگاه ها مطابق با سیستمی خاص،‌ طراحی و ساخته شده است. علاوه بر این سعی کنید که از مراکز معتبری که در زمینه فروش محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب فعالیت دارند،‌ فلوسوئیچ متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

  از طرفی شما می توانید از طریق خرید حضوری از مراجع و فروشگاه های معتبر، انواع فلوسوئیچ را خریداری کنید. اما دسته ای از فروشگاه های معتبری مانند مسترکول، امکان خرید غیر حضوری را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. شما می توانید با ارسال پیام در واتساپ و دریافت پیش فاکتور از مسترکول، محصول مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری خریداری نمایید.

  جمع بندی نهایی

  فلوسوئیچ اینداستری تکنیک یکی از انواع سوئیچ های کنترل جریان است که می تواند در دستگاه های مختلفی نظیر پمپ های آتش نشانی و انواع کانال های جریان هوا،‌ مایعات و بخار آب را کنترل کند. فروشگاه مسترکول در زمینه فروش انواع محصولات صنعتی و برودتی، به صورت حضوری و غیر حضوری فعالیت می کند. این فروشگاه به عنوان یکی از برترین شرکت های فروش محصولات صنعتی،‌ توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کرده؛ و به شرکتی پیشتاز در این زمینه تبدیل شود.

  منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
  دسته بندی محصولات