ترموستات دیجیتال الیتک

دسته بندی ها
  برند
   • الیتکالیتک

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   ترموستات دیجیتال الیتک ETC-974

   از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک THERMOSTAT ELITECH ETC-974 جهت تنظیم شدن کلید (ست set )رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 2 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و 3 خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.    

   ترموستات دیجیتال الیتک stc-100

   از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک termostat elitech stc100 جهت تنظیم شدن کلید (ست set)رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 2 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و 3 خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.  

   ترموستات دیجیتال الیتک stc-200

   از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک termostat elitech stc200 جهت تنظیم شدن کلید (ست set )رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 2 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و 3 خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.

   ترموستات دیجیتال الیتک stc-9200

   از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک termostat elitech stc9200 جهت تنظیم شدن کلید (ست set )رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 2 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و 3 خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.    

   ترموستات دیجیتال الیتک

   یکی از برندهایی که در سال اخیر توانست خود را مطرح کند برند الیتک می باشد که توانست در بخش ترموستات دیجیتال به رقابت با برندهایی همچون دانفوس و کرل پرداخته و جایگاه خود را در بازار سرمایه اش پیدا کند چراکه این برند توانست با قیمت بسیار پایین تر محصولی مشابه نمونه های دیجیتال برندهای دانفوس و کرل ارائه دهد.

   دو مدل stc100و الیتک stc200 از پرکاربردترین محصولات در زمینه ترموستات سرمایش سردخانه میباشند. البته مدل های دیگری همچون EK3030 , ETC-974 و STC9200 موجود می باشد که به دلیل کاربرد کمتر آن کمتر به آن اشاره می شود. مدل stc100 الیتک از نظر ظاهری دارای ۳ کلید بر روی صفحه می باشد و مدل stc200 الیتک یک کلید بیشتر داشته که آن کلید اضافه وظیفه خاموش و روشن کردن دستگاه را دارد . از نظر عملکرد هم در مدل stc200 شرکت الیتک سعی کرده تا مشکلاتی که در مدل قبلی خود داشته را مرتفع کند و عملکرد بهتری را به مصرف کننده ارائه دهد .

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.