ترموستات دیجیتال الیتک

دسته بندی ها

  محصولات

  نمایش 9 24 36

  ترموستات STC-9200

  ویژگی termostat elitech stc9200

  جهت تنظیم شدن کلید (ست set )رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 2 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و 3 خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.    

  ترموستات دیجیتال الیتک ETC-974

  از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک THERMOSTAT ELITECH ETC-974 جهت تنظیم شدن کلید (ست set )رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 2 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و 3 خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.    

  ترموستات دیجیتال الیتک stc-100

  از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک termostat elitech stc100 جهت تنظیم شدن کلید (ست set)رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات  دارای 1 ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و یک خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.  

  ترموستات دیجیتال الیتک stc-200

  از ویژگی های حائز اهمیت ترموستات الیتک termostat elitech stc200 جهت تنظیم شدن کلید (ست set )رابزنید هنگام استفاده از elitech می توانیدبا کلیدهای بالاوپایین دمای موردنظر را تنظیم کنید.این ترموستات دارای ورودی حسگر برای دمای داخل محفظه و اواپراتور و یک خروجی برای کمپرسور، هیتر و فن می‌باشد.ترموستات فوق برای خرابی حسگر بالارفتن دما از حد معین هشدار می دهد و کلید بازگشت به تنظیمات کارخانه (factory reset) و کلید ریکاوری (Recovery) ازدیگر قابلیت های این ترموستات می باشد.

  ترموستات دیجیتال الیتک

  یکی از برندهایی که در سال اخیر توانست خود را مطرح کند برند الیتک می باشد. ترموستات دیجیتال الیتک یکی از بهتری ترموستات های دیجیتال هم رقیب برند دانفوس و کرل است و کاربرد این محصولات بیشتر در زمینه سردخانه می باشد.

  قیمت ترموستات دیجیتال الیتک

  اگر به دنبال خرید ترموستات دیجیتال elitech می باشید و می خواهید استعلام قیمت آنلاین این محصول را دریافت کنید با کارشناس فروش فروشگاه مسترکول ارتباط برقرار کنید.