دسته محصولات

جانسون کنترل

جانسون کنترلز: Johnson Control شرکت خوشه‌ای آمریکایی و چندملیتی است، که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات تهویه ساختمان و اتومبیل،انواع تجهیزات داخلی خودرو، ، انواع باتری و باتری‌های اتومبیل فعالیت می‌نماید.
شرکت جانسون کنترلز در سال ۱۸۸۵ توسط پروفسور وارن اس. جانسون در وایتواتر، ویسکانسین راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای۱٫۳۰۰ مرکز فروش در ۶ قاره می‌باشد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر میلواکی، ویسکانسین، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. شرکت جانسون کنترلز در سال ۲۰۱۳ در فهرست فرچون ۵۰۰ در رتبه ۶۷ از بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده آمریکا قرار گرفت. این شرکت در فهرست فورچون جهانی۵۰۰ نیز رتبه ۲۵۱ از بزرگترین شرکت‌های جهان را به خود اختصاص داد.

جانسون کنترل یک شرکت آمریکایی در سطح جهانی است که به ارائه محصولات و خدمات برای بهینه سازی مصرف انرژی و بازده عملیاتی سیستم های ساختمانها از جمله سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های الکترونیکی و سیستم های داخلی می پردازد. کمپانی تجهیزات الکترونیکی جانسون در سال 1885 در شهر میلواکی امریکا و با هدف تولید لوازم کنترلی تجهیزات تهویه مطبوع تاسیس شد و در سال 1974 به جانسون کنترل تغییر نام پیدا کرد. تولیدات بخش ساختمانی جانسون کنترل در زمینه های بهره وری انرژی ساختمان، نصب و خدمات سیستم های تهویه مطبوع ( در کشور های دارای نمایندگی )، سیستم های تبرید صنعتی، سیستم های ضد حریق و تاسیسات مکانیکی ساختمان ها هستند. کمپانی هایی از جمله York، Panoptix ، Metasys ، Frick وSabroe برند هایی هستند که در زمینه تاسیسات ساختمانی با جانسون کنترل همکاری می کنند. از جمله مهمترین ساختمان هایی که از تجهیزات جانسون کنترل بهره می برند می توان به ساختمان امپایر استیت نیویورک و برج خلیفه دوبی اشاره کرد. دستگاه های کنترلی جانسون کنترل در ایران ساخت مکزیک بوده ومشابه چینی ندارد. در ايران اين برند را با نام تجاري پن نيز مي شناسند

در فروشگاه ما به راحتي يك تماس مي توانيد كليه اقلام توليدي شركت جانسون كنترلز(پن) از قبيل ترموستاتها،كنترل كننده ها (پرشرها)را تهيه فرماييد.
https://www.johnsoncontrols.com/

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
دسته بندی محصولات