دسته محصولات

فلوسوئیچ ساگینومیا

دسته بندی ها

  محصولات

  فلوسوئیچ ساگینومیا flow switch saginomiya :

  یکی از مناسبترین گزینه ها برای خرید فلوسوئیچ تیغه ای ، فلوسوئیچ ساگنومیا است . ساگینومیا یک برند سرشناس ژاپنی که قطعات و محصولات بسیار باکیفیتی را در صنعت تاسیسات طراحی و تولید کرده است .

  متاسفانه بدلیل قیمت بالا و مصرف پایین فلوسوئیچ ساگینومیا نمونه های اصلی این محصول بسیار کم بوده و غالبا از محصول فیک و کپی با عنوان ساگینومیا اصل یاد می کنند.

  البته فلوسوئیچ طرح ساگینومیا بسیار با کیفیت تولید شده و عملکرد مناسبی دارد همچنین از نظر عملکرد و ابعاد و طراحی کاملا مشابه به  فلو سوئیچ طرح هانیول می باشد.

  نکته بسیار مهم در مورد این فلو سوئیچ این است که بر روی جعبه ی آن کلمه ساخت ژاپن نوشته شده است که این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و این فلو سوئیچ ساخت کشور چین می باشد پس در هنگام خرید مراقب باشید تا بهای هر چیز را به اندازه همان چیز پرداخت کنید و بهای کالای اصلی ندهید و کالای کپی دریافت کنید .

  از مزایای فلوسوئیچ ساگینومیا  می توان به بدنه کوچک آن اشاره کرد که باعث می شود در محل هایی که فضای کافی وجود ندارد همانند دستگاههای مینی چیلر و داکت اسپیلت ها به آسانی بتوان این فلوسوئیچ را نصب کرد در ادامه برخی دیگر از ویژگیهای این محصول را ذکر می کنیم :

  کانکشن اتصال 1 اینچ
  دمای کاری تا 99 درجه سانتی گراد
  تیغه قابل تنظیم تا 6 اینچ
  ساخت کشور چین

  منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
  دسته بندی محصولات