روغن وکیوم روبین ایر

دسته بندی ها
  برند
   • روبین ایر

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   روغن پمپ وکیوم روبین ایر

   روغن وکیوم روبین ایر ROBIN AIR VACUUM PUMP OIL بسته بندی روغن های وکیوم روبینیر در شرایط خلاء صورت می گیرد که همین موضوع باعث شده کمترین میزان رطوبت را نسبت به سایر روغن های وکیوم داشته باشد.

          

   روغن پمپ وکیوم روبین ایر(چینی)

   روغن وکیوم چینی روبین ایر ROBIN AIR VACUUM PUMP OIL بسته بندی روغن های وکیوم روبینیر در شرایط خلاء صورت می گیرد که همین موضوع باعث شده کمترین میزان رطوبت را نسبت به سایر روغن های وکیوم داشته باشد.

          

   خرید روغن وکیوم روبین ایر

   روغن وکیوم روبینیر (روبین ایر) را میتوان قدیمی ترین برند و شناخته شده ترین برند روغن وکیوم در ایران دانست. روغن وکیوم روبینیر (ROBINAIR) به گونه ای طراحی و تولید شده است که حداکثر ویسکوزیته را در دمای بالای کاری پمپ وکیوم حفظ کرده و همچنین در زمان استارت پمپ وکیوم در هوای سرد نیز بالاترین سطح بازدهی و راندمان را داشته باشد.

   فرمولاسیون روبینیر به گونه ای عمل می کند که عمر طولانی در برابر گرمایکاری حاصل از روان کاری پمپ وکیوم را به ارمغان می آورد و کمترین ترکیب پذیری را با رطوبت و اکسیژن داشته باشد.

   بسته بندی روغن وکیوم روبین ایر :

   بسته بندی روغن های وکیوم روبینیر در شرایط خلاء صورت می گیرد که همین موضوع باعث شده کمترین میزان رطوبت را نسبت به سایر روغن های وکیوم داشته باشد. نداشتن رطوبت در زمان بسته بندی بدین دلیل مهم است که باعث از بین رفتن خلوصروغن و کاهش عمر آن و در نهایت کاهش توانایی پمپ وکیوم جهت رسیدن به خلاء می شود.

   قیمت و خرید روغن وکیوم روبین ایر :

   شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت و موجودی روغن وکیوم روبینیر برای ما در واتس آپ درخواست خود را ارسال کنید و یا با تلفن های مسترکول تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز شما همچون قیمت موجودی کشور سازنده و درخواست پیش فاکتور را دراختیار شما قرار می دهند.

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   × چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟