دسته محصولات

روغن وکیوم روبین ایر

دسته بندی ها

  محصولات

  خرید روغن وکیوم روبین ایر

  روغن وکیوم روبینیر (روبین ایر) را میتوان قدیمی ترین برند و شناخته شده ترین برند روغن وکیوم در ایران دانست. روغن وکیوم روبینیر (ROBINAIR) به گونه ای طراحی و تولید شده است که حداکثر ویسکوزیته را در دمای بالای کاری پمپ وکیوم حفظ کرده و همچنین در زمان استارت پمپ وکیوم در هوای سرد نیز بالاترین سطح بازدهی و راندمان را داشته باشد.

  فرمولاسیون روبینیر به گونه ای عمل می کند که عمر طولانی در برابر گرمایکاری حاصل از روان کاری پمپ وکیوم را به ارمغان می آورد و کمترین ترکیب پذیری را با رطوبت و اکسیژن داشته باشد.

  بسته بندی روغن وکیوم روبین ایر :

  بسته بندی روغن های وکیوم روبینیر در شرایط خلاء صورت می گیرد که همین موضوع باعث شده کمترین میزان رطوبت را نسبت به سایر روغن های وکیوم داشته باشد. نداشتن رطوبت در زمان بسته بندی بدین دلیل مهم است که باعث از بین رفتن خلوصروغن و کاهش عمر آن و در نهایت کاهش توانایی پمپ وکیوم جهت رسیدن به خلاء می شود.

  قیمت و خرید روغن وکیوم روبین ایر :

  شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت و موجودی روغن وکیوم روبینیر برای ما در واتس آپ درخواست خود را ارسال کنید و یا با تلفن های مسترکول تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز شما همچون قیمت موجودی کشور سازنده و درخواست پیش فاکتور را دراختیار شما قرار می دهند.

  منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
  دسته بندی محصولات