دسته محصولات

لوله گشاد کن

دسته بندی ها

  محصولات

  گشاد کن ( لاله کن ) یا اکسپندر :

  گشاد کن ( لاله کن ) یا اکسپندر چیست ؟

  گشاد کن یا اکسپندر وظیفه گشاد کردن لوله مسی و آماده کردن لوله را جهت بکارگیری در سیکل تبرید و جوشکاری بر عهده دارد چرا که لوله های مسی در ابعاد مختلف دارای طول مقطعی یکسان است از این رو به وسیله گشاد کن لوله مسی لبه های لوله رو گشاد کرده تا داخل لوله و اتصال مورد نظر قرار بگیرد .
  انواع گشاد کن ( لاله کن ) :
  در این فروشگاه ما شش مدل گشاد کن لوه مسی را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم تا براحتی بتوانید بر حسب بودجه و نیاز خود یک انتخاب آگاهانه داشته باشید :

  گشاد کن سمبه ای لوله مسی

  گشاد کن سر مته لوله مسی

  گشاد کن لوله مسی سمبه ای با اهرم

  گشاد کن ( پرچ کن ) فکی لوله مسی

  گشاد کن ( پرچ کن ) فکی خلاص کن دار لوله مسی

  گشاد کن ( اکسپندر ) انبری یا اهرم دار

  گشاد کن ( اکسپندر ) انبری یا اهرم دار هیدرولیک

  گشادکن سمبه ای چیست و چگونه کار می کند :

  گشادکن سمبه ای ساده ترین مدل موجود در بازار است ازاین مدل گشاد کن برای گشاد کردن لوله در سایزهای پایین استفاده می شود . شکل ظاهری این گشاد کن به شکل یک مخروط است که سایزهای گوناگون روی آن درج شده است و به واسطه ضربه به پشت سمبه می توانید لوله را به سایز مورد دلخواه خود برسانید .
  گشاد کن سمبه ای قادر است با سایز لوله های 4/1 ،8/3 ، 2/1 ، 8/5 ، 4/3 ، 8/7 کار کند .

  گشاد کن ( لاله کن ) سر مته ای :

  گشاد کن سرمته همانطور که از نامش پیداست بر روی دریل نصب می شود و به تنهایی قادر به انجام کار نیست . مزیت این نوع گشاد کن ها در قیمت پایین آنها است . گشاد کن سرمته و گشاد کن سمبه ای را می توان از ارزانترین گشاد کن ها معرفی کرد .

  سایز کاری گشاد کن سرمته مناسب لاله کردن سایز لوله های 2/1 ، 8/3 ، 4/1 ، 8/5 است .

   

  شما عزیزان می توانید جهت تهیه گشاد کن لاله کن مورد نظر خود با ما تماس بگیرید .

  گشاد کن لاله کن سمبه ای انبری ( با اهرم ) :

  گشاد کن لاله کن سمبه ای انبری عملکردی شبیه به گشاد کن سمبه ای دارد با این تفاوت که نقص موجود در گشاد کن سمبه ای در این مدل حذف شده . در گشاد کن سمبه ای نحوه ضربه زدن تکنیسین می تواند باعث آسیب به لوله شود اما در مدل گشاد کن سمبه ای انبری نیرو به لوله به صورت یکنواخت وارد می شود و آسیبی به لوله وارد نمی شود .

  سایز کاری این ابزار تا سایز 8/7 می باشد و برای سایزهای بالاتر نمی توان از آن استفاده کرد .

  گشاد کن پرچ کن فکی لوله مسی :

  گشاد کن پرچ کن فکی یکی از پرکاربردترین ابزار های کار بین تکنسین های سیستم های تهویه مطبوع می باشد .
  این ابزار برای اتصالات مهره ای بکار می رود چرا که همزمان با گشاد کردن لبه لوله قسمتی هم به آن انحنا می دهد که آن انحنا جهت قرار گرفتن مهره کارایی دارد .
  گشاد کن پرچ کن فکی لوله مسی از پرکاربردترین ابزارهای مورد نیاز نصابان کولر گازی و داکت اسپیلت نیز به حساب می آید.

  این پرچ کن نیز همچون نمونه های بالایی که به شما معرفی کردیم توانایی پرچ کردن لوله تا سایز 8/7 را دارا می باشد .
  این نمونه از گشاد کن ها دارای دو مدل می باشند که یک مدل از آن معمولی و مدل دیگر دارای خلاص کن می باشد به این معنا که در زمان کار با دستگاه جهت پرچ کردن لوله کاربر اهرم را می چرخاند و زمانی که لوله به سایز مورد نظر پرچ شود حرکت اضافه فک به شکل خلاص بود و دیگر فشاری به لوله وارد نمی کند .

  گشاد کن ( اکسپندر ) انبری :

  گشاد کن یا اکسپندر انبری را می توان به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد در تهویه و تبرید برای تکنسین ها دانست چرا که با این ابزار لوله به شکل مناسب و یکنواخت گشاد می شود و آماده انجام عملیات جوشکاری می گردد . البته باید در نظر داشته باشید که این ابزار بیشتر در کارگاهها و زمان مونتاژبکار گرفته می شود چرا که کار با گشاد کن انبری نیاز به فضای بیشتری نسبت به سایر گشاد کن ها دارد و از نکات دیگر در رابطه با این نوع گشاد کن های لوله مسی باید افزود که بیشتر مناسب سایزهای بالاتر لوله ها می باشد و برای سایز های پایین بهتر است از گشاد کن سمبه ای با انبر استفاده کنید.

   

   

  گشاد کن ( اکسپندر ) لوله مسی هیدرولیک :

  گشاد کن یا اکسپندرلوله مسی هیدرولیک عملکرد همچون اکسپندر انبری دارد و تنها تفاوت این مدل با مدل قبل دراین است جهت کار با اکسپندرهیدرولیک نیاز به نیروی کمتری دارد و عملکرد مناسب تری دارد .

   

  تفاوت میان گشاد کن پرچ کن و گشاد کن های سمبه ای و اکسپندر :

  در بین همه مدل های معرفی شده در این صفحه دو گروه اصلی وجود دارند که از نظر عملکرد و نتیجه حاصل از بکارگیری دو نتیجه مختلف به وجود می آورند . گشاد کن سمبه ای ، گشاد کن سمبه ای انبری ، گشاد کن اکسپندر انبری و گشاد کن اکسپندر هیدرولیک در زمانهایی بکار گرفته می شوند که شما میخواهید با گشاد کردن یک سر لوله اقدام به جوشکاری کنید.

  گشاد کن پرچ کن فکی عملکردی مشابه مابقی ابزار ها دارد با این تفاوت که از پرچ کن فکی زمانی استفاده می شود که شما میخواهید از اتصالات مهره ای جهت ادامه کار استفاده کنید و خبری از جوشکاری نیست . مانند زمانی که میخواهید پنل داخلی یک کولرگازی را با لوله ها متصل کنید .

   

  چگونه گشاد کن ( اکسپندر ) مورد نیاز خود را تهیه کنیم :

  با توجه به توضیحاتی که در بالا گفتیم شما عزیزان می توانید به راحتی انتخاب مناسب بر حسب نیاز خود داشته باشید وهمچنین جهت دریافت قیمت کالای مورد نظر خود و اطلاع از موجودی آن میتوانید با ما تماس بگیرید و یا در واتس آپ برای ما پیام ارسال نمایید تا در اسرع وقت قیمت کالای مربوطه خود را بدست آورید .

  منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
  دسته بندی محصولات