اکسپنشن ولو آلکو

دسته بندی ها
  برند
   • آلکوآلکو

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   اکسپنشن ولو NBE6ZAA

   اکسپنشن 6 تن آلکو با گاز ALCO EXP VALVE NBE 6 ZAA ODF 1/2*5/8 R410A طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا  

   اکسپنشن ولو NBE8ZAA

   اکسپنشن 8 تن آلکو با گاز ALCO EXP VALVE NBE 8 ZAA ODF 5/8*7/8 R410A طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا  

   اکسپنشن ولو TCLE 250 HW

   ALCO EXPANSION VALVE TCLE 250 HW طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا PS: 46 / 31 bar with XB / XC power assembly TS: -45 ... +65°C نکته:طول بالب برای TJRE ,TCLE یک و نیم متر و برای سریTHRE,TIRE,TERE سه متر می باشد.    

   اکسپنشن ولو TCLE 300 HW

   ALCO EXPANSION VALVE TCLE 300 HW طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا PS: 46 / 31 bar with XB / XC power assembly TS: -45 ... +65°C نکته:طول بالب برای TJRE ,TCLE یک و نیم متر و برای سریTHRE,TIRE,TERE سه متر می باشد.  

   اکسپنشن ولو TERE 42 NW آلکو

   ALCO EXPANSION VALVE ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا PS: 46 / 31 bar with XB / XC power assembly TS: -45 ... +65°C نکته:طول بالب برای TJRE ,TCLE یک و نیم متر و برای سریTHRE,TIRE,TERE سه متر می باشد.  

   اکسپنشن ولو TIE-HW آلکو

   ALCO EXPANSION VALVE TIE-HW ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا TS: -45 ... +20°C نکته:طول بالب برای TJRE ,TCLE یک و نیم متر و برای سری THRE,TIRE,TERE سه متر می باشد.    

   اکسپنشن ولو آلکو NBE10ZAA

   اکسپنشن 10 تن آلکو با گاز ALCO EXP VALVE NBE 10 ZAA ODF 5/8*7/8 R410A طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا  

   اکسپنشن ولو آلکو NBE12ZAA

   اکسپنشن 12 تن آلکو با گاز ALCO EXP VALVE NBE 12 ZAA ODF 5/8*7/8 R410A طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم    

   اکسپنشن ولو آلکو NBE7ZAA

   اکسپنشن 7 تن آلکو با گاز ALCO EXP VALVE NBE 7 ZAA ODF 1/2*5/8 R410A طراحی مدولار برای مونتاژ و سرویس دهی آسان ثبات بسیار خوب بدلیل نیروهای ایجاد شده توسط قطر بزرگ دیافراگم مواد و فرآیندهایی با کیفیت بالا  

   پایه اکسپنشن 10331 آلکو

   پایه اکسپنشن10331 با اتصال جوشی: متناسب با ورودی وخروجی (7.8و7.8)برحسب اینچ (1.8  1و 1.8  1 ODM) متناسب با ورودی وخروجی (22و22)برحسب میلیمتر

   پایه اکسپنشن 9149 آلکو

   پایه اکسپنشن9149 با اتصال جوشی: متناسب با ورودی وخروجی (7.8و7.8)برحسب اینچ (1.8  1و 1.8  1 ODM) متناسب با ورودی وخروجی (22و22)برحسب میلیمتر

   پایه اکسپنشن 9153 آلکو

   پایه اکسپنشن9153 با اتصال جوشی: متناسب با ورودی وخروجی (7.8و7.8)برحسب اینچ (1.8  1و 1.8  1 ODM) متناسب با ورودی وخروجی (22و22)برحسب میلیمتر

    

   اکسپنشن ولو آلکو امرسون
   شیر انبساط آلکو ALCO EXPANSION VALVE :

   اکسپنشن ولو آلکو یکی از چهار رکن اصلی در سیکل تبرید می باشد که وظیفه کنترل میزان سیال ورودی به اواپراتور و تنظیم دبی سیال سوپرهیت شده خروجی از اواپراتور را برعهده دارد.
   اکسپنشن ولو آلکو یکی از قدیمی ترین و بنام ترین اکسپنشن های موجود در بازار سرمایش ایران است که به دلیل کیفیت بسیار بالای ساخت مورد توجه کلیه فعالان این صنعت قرار دارد .

   اکسپنشن ولو آلکو در کدام قسمت سیکل تبرید نصب می شود ؟

   همانطور که در تصویر مشاهده می کنید اکسپنشن ولو در خط مایع، بین خروجی کندانسور و اواپراتور می باشد.و در تعریفی دیگر می توان گفت اکسپنشن ولو در سیکل تبرید قبل از اواپراتور نصب می شود .

    

   انواع مدل های اکسپنشن آلکو

   اکسپنشن های آلکو که در حال حاضر با واگذاری این شرکت به شرکت امرسان امریکا تحت عنوان امرسان تولید می شوند دارای تنوع محصول بسیاری می باشند . به جرات می توان گفت که سری T اکسپنشن های آلکو پرکاربردترین محصول تولیدی این شرکت در بازار سرمایش ایران می باشد از این رو اقدام به معرفی سری T اکسپنشن آلکو کرده ایم :

   شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مستر کول تماس بگیرید یا عکس محصول مورد نیاز خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت از قیمت محصول مورد نیاز خود آگاهی یابید .

   شیر انبساط آلکو (اکسپنشن ولو آلکو) سری T EXPANSION VALVE :

   شیر انبساط آلکو (اکسپنشن ولو آلکو) سری T از پرکاربردترین سری های موجود در ایران می باشد که کاربرد گسترده ای در تهویه مطبوع و تبرید و سردخانه دارد.

   نحوه نامگذاری اکسپنشن آلکو :

   شرکت آلکو جهت راحتی کار نصابان و طراحان سیستم های سرمایشی ساز و کار مشخصی را برای نامگذاری اکسپنشن های خود انجام داده است که در شکل پایین به فرمول نامگذاری اکسپنشن ولو های تولیدی شرکت آلکو اشاره می کنیم :

   نحوه انتخاب اکسپنشن آلکو سری T :

   همانگونه که در قبل توضیح دادیم اکسپنشن های آلکو دارای سه قسمت اصلی هستند که در جدول زیر به شرح آن پرداخته ایم شما عزیزان می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق مطالعه این جداول بدست آورید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

   ویژگیها و قابلیت های اکسپنشن ولو آلکو :

   اکسپنشن آلکو طراحی شده که با ساختار ساده جهت انجام مونتاژ، سرویس و تعمیرات کار را برای نصابان راحت کند

   قابلیت تنظیم سوپرهیت خارجی

   قابلیت تعویض پوسته، بدنه و فلنج

   لوله مویین بای فلو (Bi-Flow)

   ماکزیمم فشار کارکرد 450Psi

   طول لوله مویین از 1.5 متر برای مدل های TCLEو TJRE تا 3 متر برای مدل های TERE، TRIEو THRE می باشد.

   دمای کارکرد این اکسپنشن بین ℃ 45- تا ℃ 65+

   این اکسپنشن ها جهت کارکرد در رنج 0.25 تا 100 تن طراحی شده و کارکرد بسیار مناسبی دارند .

   قیمت اکسپنشن های آلکو :

   با توجه به گستردگی و تنوع اکسپنشن آلکو شما دوستان عزیر می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید اکسپنشن آلکو در واتس آپ پیغام بگذارید و یا با ما تماس بگیرید تا اکسپنشن مورد نیاز خود را به راحتی و با نازل ترین قیمت خریداری کنید .

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.