دسته بندی ها
  برند
   • ..
   • آلکوآلکو
   • جانسون کنترلجانسون کنترل
   • دانفوسدانفوس

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   لو پرشر KP1 دانفوس بدون ریست

   تنظیم کننده LOW PRESSURE KP1 AUTO RESET kp1 حداکثردما 7.5+و حداقل دما 0.2- برحسب درجه سانتی گراد است.

   لو پرشر KP1 دانفوس ریست دار

   تنظیم کننده فشار لو LOW KP1 MANUAL RESET ( ریست دار) حداکثردما 7.5+و حداقل دما 0.2-برحسب درجه سانتی گراد است.

   لو پرشر آلکو PS1-A3A

   پرشر آلکو Pressure Switches PS1-A3A ریست خودکار تنظیم دقیق و دقت تکرار بالا. اتصالات فشاری مختلف پیچ های ± خود نگهدار متناسب با ابزارهای مختلف. کنترل فشار دوگانه با کلید مستقل (SPDT) در هر طرف موجود است.  

   لو پرشر آلکو PS1-R3A

   پرشر آلکو (ریست دستی) Pressure Switches PS1-R3A manual reset ریست دستی تنظیم دقیق و دقت تکرار بالا. اتصالات فشاری مختلف پیچ های ± خود نگهدار متناسب با ابزارهای مختلف. کنترل فشار دوگانه با کلید مستقل (SPDT) در هر طرف موجود است.  

   لو پرشر انگشتی 10/20

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 10*20 PSI (ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حد معین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی 10/60

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 10*60 PSI (ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی 25/50

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*50 PSI (ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی 25/70

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*70 PSI( ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی 25/75

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*75 PSI (ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حد معین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی 25/80

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 25*80 PSI (ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حدمعین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر انگشتی 75/100

   لو پرشر فشنگی LOW PRESSURE SWITCH LPS 75*100 PSI (ریست خودکار) این پرشر در زمانی که فشار ورودی به حد معین رسید با فرستادن سیگنال الکتریکی سوئیچ را قطع می کند.  

   لو پرشر سوئیچ چینی (با ریست)

   تنظیم کننده فشار لو LOW PRESSURE MANUAL RESET ( ریست دار) حداکثردما6+و حداقل دما0 برحسب درجه سانتی گراد است.  
   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.