دسته محصولات

الیتک

کمپانی شناخته شده ی الیتک در سال 1996 تأسیس گردیده و از ابتدای فعالیت به تحقیق و توسعه و تولید محصولات جهت صنایع بزرگ و کوچک تبریدی و انجماد و ارائه راه حل های زنجیره سرد از راه دور اختصاص دارد. الیتک دارای هشت واحد تجاری و تحقیق و توسعه در کشورهای آسیایی و اروپایی است. Elitechبیش از 170 مهندس حرفه ای دارد که هر سال بیش از 100 محصول جدید ثبت داده را توسعه می دهند.از تاریخچه الیتک می توان به موارد ذیل اشاره کرد: در سال 2000 موفق شد گواهی معتبر ISO9001 را دریافت و در سال 2006 به منظور ارتقای کیفی تولیدات 1.5 میلیون دلار برای خرید ابزار تست ویژه و طراحی آزمایشگاه تست چند منظوره از قطعات سرمایه گذاری نمود. این آزمایش‌ها به شکل دقیق و جز به جز بر روی هر محصول اجرا می‌شود.
همچنین الیتک توانست طی سال های گذشته گواهینامه های ،ISO14001:2004، TS16949:2009 و OHSAS18001:2011 دریافت نماید.محصولات الیتک دارای گواهینامه CE، UL و VDE نیز می باشند و به طور کامل با دستورالعمل های RoHS، WEEE، EUP، REACH و غیره مطابقت دارند.
از شعارهای معروف شرکت الیتک می توان به جمله ی : (ما می‌توانیم با بهبود مؤثر کیفیت محصول، کاهش هزینه و حفظ تولید روزانه کافی، خواسته‌های تحویل سریع مشتریان کلیدی را برآورده کنیم) اشاره نمود.
Elitech Log یکی از هشت واحد تجاری Eitech بوده دیتالاگر وظیفه تحقیقاتی در مورد درجه حرارت ثبت داده دما و رطوبت، ثبت داده در کنترل کننده هارا ارائه می دهد. جهت مطالعه اطلاعات بیشتر به سایت رسمی الیتک رجوع کنید. https://www.elitechlog.com/

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
دسته بندی محصولات