شیر روتولاک

دسته بندی ها
  برند
   • ..
   • دانفوسدانفوس
   • دنالایندنالاین
   • کریرکریر

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی “5/8-1

   شیر روتولاک "5/8-1 چینی (rotolock valve) سازگار با مبردهای :R410a, R407A, R449A, R407C, R513F, R404A, R507, R134A محدوده دمای کارکرد10- تا 140+ درجه سانتی گراد  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”1/8-1

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"1/8-1 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”3/8-1

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"3/8-1 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.    

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”5/8

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"5/8 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) چینی”7/8

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)چینی"7/8 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری ازنظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس “3/8

   شیر روتولاک 8168027 سایزجوش "3/8 و سایز روتولاک "1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”3/8-1

   شیر روتولاک 8168025 ROTOLOCK VALVE سایز جوش "3/8-1 وسایز روتولاک "1/4-2 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.      

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دانفوس”7/8

   شیر روتولاک 8168032 سایزجوش "7/8 و سایز روتولاک "3/4-1 شیرکمپرسورها درهنگام شارژ گازو تعمیرات یک ابزار اصلی در سیستم نامیده می شوند.  

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دنالاین “3/8

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)"3/8 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.    

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دنالاین “5/8-1

   شیر روتولاک سایز "5/8-1 (rotolock valve) سازگار با مبردهای :R410a, R407A, R449A, R407C, R513F, R404A, R507, R134A محدوده دمای کارکرد10- تا 140+ درجه سانتی گراد

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دنالاین”1/2

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)"1/2 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد

   شیر روتولاک (شیرکمپرسور) دنالاین”1/8-1

   شیر کمپرسور(شیر سرویس)"1/8-1 (rotolock valve) کارایی شیر روتولاک به این صورت است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری می کند که این کار باعث منافع بسیاری از نظر اقتصادی و زیست محیطی می گردد.

   آشنایی با شیر روتولاک و کاربرد و نحوه خرید آن

   شیر روتولاک یا همان شیر کمپرسور، یکی از مشهورترین شیرآلات سرویس است و روی کمپرسور یا ریسیور نصب و راه اندازی می شود. این قطعات روی خط مکش یا تخلیه هم قرار می گیرند و در زمان سرویس، تعمیر یا شارژ کردن مبرد از آن ها استفاده زیادی می‌ شود. شیرهای روتولاک این قابلیت را دارند که بدون احتیاج به تخلیه کردن مبرد موجود در کل دستگاه، مبردی که درون ساختار کمپرسور قرار دارد را در زمان تعمیر، تخلیه کنند.

   شیرهای روتولاک معمولا توسط برندهای متفاوت خارجی و داخلی از جمله شرکت های ترکیه و چین ساخته می شوند. آیا در مورد انواع شیر روتولاک و کاربردی که دارند، چیزی می دانید؟ درباره قیمت و راهنمای خرید آن چطور؟ در متن زیر در مورد مشخصات فنی این شیرها به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

   ویژگی ها و مشخصات فنی شیرهای روتولاک

   شیرهای روتولاک که با نام شیر کمپرسور فریونی هم شناخته می شوند، نوعی از شیرهای خدماتی به شمار می روند که برای تعمیر یا حتی شارژ کردن مبرد استفاده می گردند. استفاده از انواع شیرهای روتولاک به کاربران این امکان را می دهد که جدایی از احتیاج خود به تخلیه کردن مبرد کل، فقط مبرد به کار رفته درون کمپرسور را تخلیه کنند. شیر روتولاک مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده و از کیفیت و دوام بسیار بالایی هم برخوردار است. علاوه بر این، انواع شیرهای روتولاک می توانند فشارهایی به اندازه 45 بار را تحمل کنند و با بیشتر مبردهای موجود در بازار سازگار زیادی دارند.

   به طور کلی، این نوع از شیرالات هنگام سرویس یا حتی در بازدیدهای فصلی کارایی خودشان را نشان خواهند داد؛ چون که با کمک انواع شیرهای روتولاک به آسانی می توان حرکت گازهای فریون یا همان مبرد را در بخش هایی همچون کمپرسور یا منبع ریسیور مدیریت و کنترل کرد. در مورد سایر مشخصات فنی انواع شیر روتولاک هم باید گفت که این تجهیزات دو سایز دارند. از طرفی روی این محصولات دو بخش موجود است که یک قسمتش به بدنه کمپرسور یا ریسیور جوش خواهد خورد.

   کاربرد شیرهای روتولاک

   اگر کاربری بخواهد از هدر رفتن مبرد یا گاز فریون در هنگام خراب شدن کمپرسور جلوگیری کند، بهتر است به سراغ شیرهای روتولاک برود. به طور کلی این شیرها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه و از لحاظ زیست محیطی کاملا بی خطر هستند. به همین دلایل هم برای طراحی یا ساخت هر نوع سیکل تبرید تراکمی در چیلرهای تراکمی یا سردخانه های فریونی از شیر روتولاک استفاده می شود. شیرآلات در تاسیساتی با ریسک نسبتا پایین بازگشت روغن، مثل کارخانه هایی که دارای اواپراتور یا کندانسور هستند، استفاده می شود.

   نحوه عملکرد شیرهای روتولاک

   شیرهای روتولاک از دیافراگم های غلتشی در جهت آب بندی کردن دریچه استفاده خواهند کرد. سپس دیافراگم به میل سوپاپ وصل خواهد شد که این بخش هم به نوبه خودش به بدنه دریچه وصل است. وقتی این دریچه باز و بسته می شود، قسمتی به نام ساقه، به بالا و پایین حرکت خواهد کرد؛ پس از آن هم دیافراگم می غلتد و دریچه موجود در سیستم را می بندد.

   مزیت مهم شیر روتولاک در مقایسه با اتصالات سنتی این است که شیر Rotolock مهر و موم محکم تر و البته مطمئن تری را به وجود می آورد. این مکانیسم می تواند از نشت کردن مبرد جلوگیری کرده و به بهبود بازدهی کلی سیستم کمک زیادی کند. از طرفی شیر روتولاک نصب و حذف کردن کمپرسور را آسان می کند و دسترسی راحت تر به سرویس شیر را برای افراد میسر خواهد کرد. در سیستم تهویه مطبوع یا تبرید ساختمان و سازمان های تجاری یا صنعتی بزرگ از جمله سوپرمارکت، فروشگاه، هتل و ادارات استفاده می شود.

    

   عوامل موثر بر روی قیمت انواع شیر روتولاک

   یکی از مواردی که افراد در زمان خرید این تجهیزات در نظر خود قرار می دهند، قیمت انواع شیرهای روتولاک است. عوامل و پارامترهای متفاوتی بر روی قیمت شیرهای روتولاک اثر می گذارد؛ یکی از این فاکتورها هم برند تولیدکننده این شیرالات است. به طور کلی برندهای مختلفی به تولید این شیرالات می پردازند؛ اما قیمت شیرهای روتولاک تولید شده توسط کمپانی های خارجی گران تر از نمونه های داخلی است.

   از طرفی موادی که در ساخت شیرهای روتولاک استفاده شده هم تاثیر زیادی بر روی قیمت این محصولات دارد. یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار بر روی قیمت شیر روتولاک، نوسانات ارزی است که هزینه مربوط به این محصولات را بالا و پایین می کند. علاوه بر این، هزینه های مربوط به جابه جایی و سایز این محصولات هم در متغیر بودن قیمت آن ها اثر خواهد داشت.

    

   راهنمای خرید شیرهای روتولاک

   اگر می خواهید برای سیستم خود یک شیر Rotolock خریداری کنید، اول از همه به سایزش توجه کنید و ببینید که به چه ابعادی از این تجهیزات احتیاج دارید. پس از آن هم باید به برند سازنده شیرهای روتولاک دقت کنید و ببینید قیمت این تجهیزات چقدر است.

   البته مهم است که از چه موادی در ساخت شیر روتولاک استفاده شده و برای چه کاری می خواهید از این وسایل استفاده کنید. برای خرید این محصولات حتما باید یک سایت مطمئن و معتبر را انتخاب نمایید تا این تجهیزات را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

   سخن پایانی

   شیرهای روتولاک یا به عبارتی شیرالات کمپرسور، در ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته می شوند؛ اما به طور کلی این تجهیزات وظیفه مهمی در سیستم های بزرگ از جمله فروشگاه و سوپر مارکت ها دارند. بنابراین در صنایع بزرگ به منظور کنترل کردن جریان مبرد در سیستم، از انواع شیرهای روتولاک استفاده می شود‌. ضمنا برای جلوگیری کردن از هر نوع نشتی می توان از شیر روتولاک استفاده کرد. اما باید به این نکته هم اشاره کرد که پیش از هر گونه کار یا سرویسی درون کمپرسور لازم است که از عملکرد درست این شیر مطمئن شد. مهم ترین ویژگی شیرهای روتولاک این است که برای تخلیه کردن مبردی که درون کمپرسور وجود دارد، لازم نیست که مبرد کل را هم تعویض کرد. شما می توانید این تجهیزات را از مجموعه ما با نام تجاری مسترکول خریداری کنید. پشتیبانی قوی، مشاوره رایگان، محصولاتی با کیفیت از جمله مواردی است که وبسایت ما در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

    

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.