دسته محصولات

کولترن

کمپانی کولترون در 24 مارس 1980 با سرمایه گذاری مشترک بین سهامداران استرالیایی به نام گروه James N ,sima kulthorn آغاز شد. این گروه با ساخت و توزیع کمپرسورهای رفت و برگشتی برای یخچال، فریزر و تهویه مطبوع با استفاده از فناوری تولید مقتدر از ایالات متحده توانستند در تایلند به تولید انبوه دست یابند.
با رشد مداوم کسب و کار، این شرکت در 22 فوریه 1991 در بازار بورس تایلند فهرست شد و در 13 ژوئن 1994 به یک شرکت سهامی عام با نام Kulthorn با سرمایه ثبت شده 500 میلیون دلار تبدیل شد.
شرکت کالترون در حال حاضر موتورهای کمپرسور را با تکنولوژی خود و با استفاده از سیستم مدیریت استاندارد بین المللی که توسط آژانس های معتبر تایید شده است تولید می کند. همچنین تضمین کیفیت استانداردهای ایمنی خود را از موسسات ملی مانند SASO از عربستان سعودی، استاندارد استرالیا، UL از ایالات متحده، CE از اروپا، CCC از چین، و Q Mark از تایلند و غیره دریافت کرده است .
تا جایی که امروزه شرکت Kulthorn به عنوان پیشگام و اولین تولید کننده موتور کمپرسور با بالاترین استقامت در تایلند شناخته می شود. http://www.kulthorn.com/ جهت اطلاع از کمپرسورهای کولترون به سایت رسمی مراجعه نمایید.

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
دسته بندی محصولات