دسته محصولات

گالف

معرفی برند گالف
تاریخچه گالف
نفت گالف در سال 1907 با ادغام تعدادی از شرکت های فعال در زمینه نفت که اهم آنها ، نفت J.M.Guffey و شرکت های پالایش گالف تگزاس بودند، تشکیل شد. نام این شرکت به Gulf of Mexico اشاره دارد که در Beaumont مستقر است.
گالف در سال 1941 به عنوان هشتمین و در سال 1979 به عنوان نهمین شرکت تولیدکننده ی مطرح دنیا شناخته شد. حقوق مربوط به این برند در آمریکا متعلق به gulf oil limited partnership می باشد که این شرکت بالغ بر 2،100 مرکز خدمات و چندین پایانه ی نفتی را اداره (بهره برداری) می کند و دفتر مرکزی آن در Framingham,massachsetts قرار دارد.
این شرکت در مرکز شبکه ی گالف، خارج از آمریکا، اسپانیا و پرتقال gulf oil international می باشد که متعلق به گروه hinduja می باشد. دفتر مرکزی شرکت بین المللی نفت گالف در city of westminster لندن قرار دارد.
گالف، تفکر فروش محصول برند سازی شده را با فروش بنزین گالف در پمپ هایی که لوگوی گالف با دایره ی نارنجی، که تا امروز قسمتی از لوگوی گالف می باشد، ترویج داد.
این شرکت با فعالیت های کسب و کار ادغام عمودی در طیف وسیعی از صنایع نفتی از جمله اکتشاف، تولید، حمل، پالایش و بازاریابی فعالیت کرده و از دیگران متمایز گردید. همچنین در صنایع مرتبط، مانند پتروشیمی و تولید قطعات اتومبیل درگیر شد. که این امر نو آوری تجاری و فنی چشمگیری را در گالف ایجاد کرد.
گالف از پایان جنگ جهانی دوم در سطح جهانی گسترش پیدا کرد. این شرکت تجربه ی حفاری بین المللی خود را در دیگر مناطق دنیا گسترش داد و در اواسط 1943 با حضور در زمینه های نفتی در ونزوئلا شرکتی را تحت عنوان Mene Grand Oil Company تاسیس کرد. در این دوره گالف اقدام به سرمایه گزاری بزرگی در تولید محصولاتی خاص به ویژه برای کاربرد در بخش های مهندسی دریایی و حمل و نقل هوایی پرداخت. که در این میان روغن ها و گریس ها بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.
این برند با پیشینه صدساله رابطه عمیقی با خرده فروشی سوخت دارد. اولین مرکز ارائه خدمات خودروئی دنیا در پیتسبرگ آمریکا و سال 1913 بمنظور خلق ارزش افزوده و ترویج فرهنگ استفاده از خودرو ایجاد گردید.
در سال 1960 با انجام فعالیت های بازاریابی مثل حمایت مالی از اخبار NBC، برنامه دنیای شگفت انگیز والت دیزنی و از همه مهمتر فرود آپولو در ماه این رویکرد خلاقانه در صنعت تبلیغات با هدف فرهنگ سازی و ایجاد محبوبیت برای برند گالف همچنان ادامه یافت.
شبکه بین المللی مراکز خدمات رسانی گالف امروزه با دارا بودن بیش از 1100 شعبه در 25 کشور جهان مثل اروپا، خاورمیانه و جنوب آمریکا توسعه پیدا کرد که البته لازم به ذکر است تمامی این مراکز با وجود دارا بودن مالکیت مستقل اما تحت لیسانس شرکت گالف و با لوگوی نارنجی آن به فعالیت خود ادامه می دهند.
انواع توليدات شركت گالف در زمينه روغن هاي كمپرسور 4GS,3GSرا مي توانيد در مسترکول تهيه كنيد.
وب سايت رسمي شركتhttps://www.gulfoilltd.com/

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
دسته بندی محصولات