کمپرسور بیتزر

دسته بندی ها
  رنگ

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   کمپرسور بیتزر 1.5 اسب 2GES-2

   کمپرسور بیتزر 2GES-2 1 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسور نامبرده است. اندازه شیرورودی و خروجی  این کمپرسور به ترتیب 5/8 و 1/2 اینچ است.  

   کمپرسور بیتزر 10 اسب 4PE-12

   کمپرسور بیتزر 10 اسب BITZER 4PE-12: 2.60 دسی متر مکعب روغن برای کارکردکمپرسور نامبرده است. عمر مفید بالا به دلیل کارایی یاتاقان های قدرتمند و طراحی کم لرزش    

   کمپرسور بیتزر 10 اسب 4VE-10

   کمپرسور بیتزر 10 اسب BITZER 4ve-10: این کمپرسور از نوع سمی هرمتیک بوده و با 4 سیلندر طراحی شده ودارای قابلیت جابه جایی34.73 مترمکعب برساعت است.

   کمپرسور بیتزر 10 اسب 4VES-10

   کمپرسور بیتزر 10 اسب BITZER 4VES-10 2.60 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسور نامبرده است. اندازه شیر ورودی و خروجی این کمپرسور به ترتیب 1/8-1و 7/8 اینچ است.

   کمپرسور بیتزر 13 اسب 4TE-12

   کمپرسور بیتزر 13اسب BITZER 4TE-12: 2.60 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسور نامبرده نیاز است. اندازه شیرورودی و خروجی  این کمپرسور به ترتیب  3.8-1و 1.8-1 اینچ است.

   کمپرسور بیتزر 15 اسب 4HE-18

   کمپرسور بیتزر 15 اسب BITZER 4HE-18: 4 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسور نامبرده نیاز است. قابلیت خنک کنندگی حداکثری با حداقل مصرف انرژی

   کمپرسور بیتزر 15 اسب 4PE-15

   کمپرسور بیتزر 15 اسب BITZER 4PE-15: 2.60 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسورنامبرده است. یاتاقان های قدرتمند که موجب افزایش بهره وری کمپرسور شده است.

   کمپرسور بیتزر 2 اسب 2DES-2

   کمپرسور بیتزر2 اسب BITZER 2des-2: 1.5دسی متر مکعب روغن جهت کارکرد کمپرسور فوق مورد نیازمی باشد. عمر مفید بالا به دلیل کارایی یاتاقان های قدرتمند و طراحی کم لرزش

   کمپرسور بیتزر 2 اسب بخار 2FES-3

   کمپرسور 2 اسب بیتزر مدلBITZER 2FES-3 تناسب داشتن باسردخانه های زیر صفری و بالای صفری اندازه شیر ورودی و خروجی برای این کمپرسور به ترتیب 5.8 و 1.2 درنظر گرفته شده است. کاهش هزینه نگهداری کمپرسور باتوجه به داشتن قابلیت تعمیر

   کمپرسور بیتزر 20 اسب 4GE-23

   کمپرسور بیتزر 20 اسب BITZER 4GE-23: 4.5 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسور نامبرده نیازمی باشد. راندمان بسیار بالا در بارهای متوسط و حالت بار کامل      

   کمپرسور بیتزر 20 اسب 4NE-20

   کمپرسوربیتزر20 اسب 4NE-20: 2.60 دسی متر مکعب حجم روغن مورد نیاز برای کارکرد کمپرسورنامبرده نیاز است.  

   کمپرسور بیتزر 20 اسب 4NES-20

   کمپرسوربیتزر20 اسب BITZER 4NES-20: 2.60 دسی متر مکعب روغن برای کارکرد کمپرسور نامبرده نیاز است. عمر مفید بالا به دلیل کارایی یاتاقان های قدرتمند و طراحی کم لرزش

   نمایندگی فروش کمپرسور بیتزر| مشخصات کمپروسور بیتزر

   کمپرسور یکی از مهم ترین ابزارآلات در سیستم های سرمایشی است که امروزه در صنایع مختلفی کاربرد دارد. از جمله مهم ترین صنایعی که از این دستگاه استفاده می کنند، می توان به صنعت تولید کاشی، سرامیک، مواد غذایی، صنعت نفت و گاز و غیره اشاره کرد. در این مطلب از سایت مستر کول قصد معرفی کمپرسور بیتزر و کاربرد این دستگاه را داریم‌.

    

   مهم ترین ویژگی ها و مشخصات کمپرسور بیتزر

   یکی از بهترین انواع کمپرسورها، دستگاه کمپرسور بیتزر آلمان است؛ چرا که موتور سردخانه بیتزر یکی از با کیفیت ترین و برترین کمپرسورها در بین دیگر رقبا به شمار می رود. شرکت آلمانی تولیدکننده کمپرسور، انواع مختلف این دستگاه را در سه دسته اصلی سمی هرمتیک، اسکرو و اسکرال تولید می کند. توان هر یک از مدل های این کمپرسورها با هم متفاوت بوده و از ۱.۵ تا ۳۰۰ اسب بخار متغیر است. در ادامه به بررسی دیگر ویژگی های این دستگاه می پردازیم:

   • قابلیت سازگاری با گاز R22
   • طراحی متناسب با برق مصرفی سه فاز و تک فاز
   • دارای لوله های شارژ و دیسشارژ در ابعاد و اندازه های مختلف
   • وزن بیشتر کمپرسور اسکرو در مقایسه با سایر مدل ها
   • کم ترین ارتعاش در قسمت سر سیلندر
   • صدای بسیار کم
   • سازگاری با محیط زیست
   • اتلاف انرژی پایین
   • افزایش طول عمر کمپرسور از طریق بهینه سازی جریان گاز

    

   کمپرسور بیتزر چه کاربردی دارد؟

   کمپرسور بیتزر امروزه در صنایع بزرگ و کوچک مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اصلی دستگاه کمپرسور، فشرده سازی گاز است‌ و در واقع این دستگاه با ایجاد نیروی مکش قوی سبب مکیدن گاز مبرد از اوپراتور و فشرده سازی آن می گردد. در مرحله بعدی کمپرسوز گاز فشرده شده را به کندانسور منتقل می کند. با توجه به کاربردی که کمپرسور دارد امروزه از انواع مختلف آن در صنایعی چون پتروشیمی، تجهیزات حرارتی و برودتی، نیروگاه تولید برق، موتور جت، تجهیزات تعمیرگاهی، انتقال خط لوله گاز طبیعی، ماشین آلات سنگین و … مورد استفاده قرار می گیرد.

    

   انواع کمپرسور بیتزر آلمان

   کمپرسور سردخانه بیتزر دارای انواع مختلفی است که با توجه به کاربرد هریک از آن ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله انواع مختلف کمپرسور بیتزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

   • کمپرسور سمی هرمتیک پیستونی

   موتور الکتریکی به کار رفته در این نوع کمپرسور بسیار قوی بوده و دارای دنده های قابل تعویض و قابل کنترل است. لرزش و صدای این دستگاه بسیار کم بوده و ضریب عملکرد آن به نسبت بقیه مدل ها بیش تر است.

   • کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو

   این دسته از کمپرسورها جهت فشرده سازی انواع گازها، سازگاری داشته و در صنایع تجاری مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین این دستگاه به دلیل داشتن مدار موازی از امکان تطبیق بالا و اطمینان پذیری خوب برخوردار است. از جمله مزایای این دستگاه، می‌توان به کاربرد آن در دماهای زیر صفر و مصرف انرژی پایین در حالت پر بار و کم بار اشاره کرد.

   • کمپرسور کارپکت اسکرو

   از جمله مشخصه های کمپرسور اسکرو می توان به اتلاف پایین انرژی، سایز کوچک، قابلیت اتصال به خنک کننده های خارجی، سازگاری با دماهای بالا و پایین کندانسور در ماشین هایی با گرمایش زیاد و غیره اشاره کرد.

   • کمپرسورهای تسمه ای بیتزر

   این کمپرسور دارای دو نوع تسمه ای با گاز و آمونیاک است؛ از جمله ویژگی های آن می توان به طول عمر بالا، قابلیت تعمیر آسان، وزن پایین، حرکت آرام، قابلیت کار با انواع گازها، مناسب برای اتصال به تسمه یا کوپلینگ و غیره اشاره نمود.

    

   نکات مهم هنگام خرید کمپرسور بیتزر

   اگر قصد خرید کمپرسور بیتزر را دارید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

   1. ظرفیت مخزن

   پیش از خرید کمپرسور ابتدا کاربرد آن را برای خود مشخص کنید و با توجه به کاری که قرار است انجام دهید، ظرفیت مخزن کمپرسور را انتخاب کنید؛ چرا که مدل های مختلف کمپرسور دارای ظرفیت مخزن متفاوتی هستند.

   1. ضریب عملکرد

   انواع مختلف کمپرسور دارای توان های مختلف و ضریب عملکرد متفاوتی هستند؛ بنابراین پیش از خریداری این دستگاه حتما این نکته را در نظر داشته باشید.

   1. قابلیت حمل کمپرسور

   یکی از مهم ترین نکات کلیدی در خرید کمپرسور پس از تناسب با کار، قابلیت حمل آن است. اگر کمپرسور را برای انجام کارهای سبک تر نیاز دارید، می توانید نمونه های کوچک این دستگاه را انتخاب کنید که از سایز کوچک تری برخوردار هستند.

   1. قیمت کمپرسور

   با توجه به ضریب عملکرد، توان کمپرسور، میزان مصرف انرژی، ظرفیت مخزن و غیره، قیمت کمپرسورهای مختلف با هم متفاوت است. بنابراین پیش از خرید کمپرسور حتما این نکته را در نظر داشته باشید و پارامترهای مدنظرتان را لیست کنید.

    

   عوامل موثر بر قیمت کمپرسور بیتزر آلمان

   همان گونه که توضیح داده شد کمپرسور بیتزر یکی از پرکاردبردترین انواع کمپرسورهای برودتی است که امروزه در صنایع مختلفی کاربرد دارد. عوامل بسیار زیادی در قیمت نهایی این دستگاه تاثیرگذار است. از جمله این عوامل به ظرفیت مخزن کمپرسور، لوازم جانبی نصب شده روی آن مانند شیر آنلودر و هیتر روغن، فروشگاه عرضه کننده آن و غیره می توان اشاره کرد.

   به طور کلی می توان گفت که قیمت کمپرسورهای بیتزر به نسبت انواع دیگر برندهای تولیدکننده کمپرسور و به نسبت کیفیت بالایی که دارند بسیار مناسب است. از دیگر مزیت های خرید کمپرسورهای بیتزر می توان به قابلیت دسترسی آسان به قطعات یدکی آن، تنوع در تکنولوژی تراکم و قیمت بسیار مناسب آن اشاره کرد. همان گونه که پیش تر اشاره شد، توجه داشته باشید هنگام خرید این دستگاه به مواردی چون توان دستگاه، نوع مبرد، لوازم جانبی همراه، تکنولوژی تراکم، اصالت کالا توجه ویژه داشته باشید.

    

   سخن پایانی

   کمپرسور یکی از دستگاه های مهم در سیستم سرمایشی است که کار فشرده سازی هوا را انجام می دهد. از این دستگاه امروزه در صنایع بزرگ و کوچک زیادی چون صنعت پتروشیمی، نیروگاه تولید برق، تجهیزات تعمیرگاهی، تولید کاشی، سرامیک، مواد غذایی، صنعت نفت و گاز و غیره استفاده می شود.

   یکی از انواع بهترین کمپرسورهای موجود در بازار می توان به کمپرسور بیتزر اشاره کرد. این دستگاه دارای انواع گوناگونی است؛ اما می توان گفت که همه مدل های آن دارای عملکردی خوب، اتلاف انرژی پایین، کیفیت بالا و در نهایت قیمت مناسبی هستند. امروزه نمایندگی های بسیاری وجود دارند که عرضه کننده این دستگاه هستند. توجه داشته باشید که خرید این کمپرسور را از مرکز مطمئنی انجام دهید. مجموعه ما با نام مستر کول یکی از نمایندگی های معتبر در کشور است و شما می توانید برای مشاوره ای کاملا رایگان با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

   منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.