دسته بندی ها
  برند
   • دانفوسدانفوس

   محصولات

   نمایش 9 24 36

   چک ولو NRV10 دانفوس باسایز”3/8

   شیر یکطرفه مهره ای دانفوس 3/8 DANFOSS CHECK VALVE NRV10 این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV10s دانفوس باسایز”3/8

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 3/8 DANFOSS CHECK VALVE NRV 10s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV12 دانفوس باسایز”1/2

   شیر یکطرفه مهره ای دانفوس 1/2  DANFOSS CHECK VALVE NRV 12 این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV12s دانفوس باسایز”1/2

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 1/2 DANFOSS CHECK VALVE NRV 12s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV16 دانفوس باسایز”5/8

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 5/8 DANFOSS CHECK VALVE NRV 16 این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV16s دانفوس باسایز”5/8

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 5/8 DANFOSS CHECK VALVE NRV 16s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV19s دانفوس باسایز”7/8

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 7/8 DANFOSS CHECK VALVE NRV 19s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV28s دانفوس باسایز”1/8-1

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 1/8-1 DANFOSS CHECK VALVE NRV28s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV35s دانفوس باسایز”3/8-1

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 3/8-1 DANFOSS CHECK VALVE NRV 35s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو NRV35s دانفوس باسایز”5/8-1

   شیر یکطرفه جوشی دانفوس 5/8-1 DANFOSS CHECK VALVE NRV 35s این محصول از جنس برنج نوردگرم تولیدگردیده فنر آن نیز فولادی می باشد.  

   چک ولو دانفوس

   برای جلوگیری از برگشت مبرد گاز فریون در لوله های حامل گاز فریون در سیکل های برفک زدایی با گاز داغ و سیستم های تبرید چند اواپراتوری و یا در کندانسور هایی که در ارتفاع بالاتر از کمپرسور نصب می شوند به کار می رود گاهی اوقات هم شیر یک طرفه را با شیر اطمینان ترکیب میکنند. از برندهای معتبر تولید کننده شیر یک طرفه (چک ولو) می‌توان به نام های آلکو، دانفوس، کستل و GMC اشاره کرد .

   خرید چک ولو دانفوس

   چک ولو دانفوس یا شیر یکطرفه دانفوس شیری است که به سیال اجازه حرکت به یک سمت را می دهد و مانع برگشت سیال (مایع یا گاز) در مسیر رفت می شود.

   چک ولو دانفوس سری NRV و NRVH برای نصب در سیستم های برودتی تجاری و در کارخانه های تهویه مطبوع مسکونی یا صنعتی طراحی شده اند. از آنها برای کنترل جریان یک طرفه مبرد به منظور جلوگیری از بازگشت جریان استفاده می شود.

   منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
   سبد خرید
   برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
   مشتریان عزیز با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   مشتریان عزیز
   با توجه به مشکلات به وجود آمده اخیر در کشور

   برای استعلام قیمت یا دریافت مشاوره دقیق در جهت انتخاب قطعه مورد از طریق تماس تلفنی ، چت واتساپ ، تلگرام یا چت آنلاین موجود در سایت با کارشناس فروش و قطعات شرکت مسترکول تماس بگیرید.

   × چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟